صفحه اصلی / اسباب کشی / ۸ فایده نقل مکان به شهر جدید برای یافتن شغل جدید

۸ فایده نقل مکان به شهر جدید برای یافتن شغل جدید

یادم می آید زمانی که  بچه تر بودم، برای من  فکر تغییر محل سکونت و نقل مکان کردن به خانه‌ای جدید آزاردهنده به نظر می رسید. وقتی بزرگ‌تر شدم،  فکر نقل مکان بیشتر مرا هیجان زده کرد. دور شدن از خانه و رفتن به دانشکده، نقل مکان به شهر جدید برای یافتن شغل جدید و برای شروع یک زندگی جدید، همه و همه از نظر من کارهای بزرگ و مهمی  هستند که باید انجام داد. به همین دلیل فکر می کنم عزیمت به شهری جدید برای یافتن کاری جدید می تواند یک  کار بزرگ  محسوب شود.

۸ فایده نقل مکان به شهر جدید برای یافتن شغل جدید

فایده نقل مکان به شهر جدید برای یافتن شغل جدید

۱. نقل مکان کردن به شهری جدید، از شما  یک فرد جدید می سازد

من شاهد این رخداد  برای بعضی از دوستان و اعضای خانواده ام بوده ام  و می توانم با قدری قطعیت بگویم که نقل مکان به شهری دیگر، روحیه و شخصیت فرد را تغییر می‌دهد. همین بهره مند شدن  از حال و هوای شهر جدید باعث افزایش شور و اشتیاق تان می شود و با تغییر فکر و رفتار می توانید زندگی جدیدی را شروع کنید. عزیمت به شهری جدید جهت یافتن شغل می تواند راهی عالی برای تغییر سبک زندگی تان باشد و به زندگی تان  رنگ و بوی تازه‌ای ببخشد.

۲. دوستان جدید

سخت ترین قسمت دل بریدن از شهر یا زادگاه تان، زمانی است که دوستان خود را ترک می کنید. اﮔﺮ ﭼﻪ در اﺑﺘﺪا از آن متنفر خواهید شد اما بعدا به این نتیجه می‌رسید این جابجایی فرصتی است برای ملاقات  با آدم‌های کاملا جدید و  پیدا کردن دوستان جدید. اما بعضی از بهترین دوستان تان در طول زندگی، دوستانی خواهند بود که سال ها با آن ها کار کرده اید.

مطلب مرتبط: همسایه بد: ۳ نوع همسایه آزار دهنده و راه کنار آمدن با آن‌ ها

۳. احساس استقلال واقعی کنید

نقل مکان به شهری جدید با هدف یافتن کار به همان اندازه که ترسناک است می‌تواند توانمندی شما را افزایش دهد. فراز و نشیب‌های تنها زندگی کردن در محیطی  ناآشنا سبب می‌شود که  شما احساس خوبی نسبت به خود به عنوان یک شخص داشته باشید.

۴. یاد بگیرید که به ندای درون/حس ششم خود اعتماد کنید

ماندن در خانه در محیطی امن و دنج  سبب می شود  هماهنگی کمتری با  حس درونی مان داشته باشیم.  اقامت در شهر جدیدی  درحالی که  از همه چیز بی خبریم  به ما کمک می کند تا به حس درونی مان یا همان حس ششم  ارتباط بیشتری برقرار کنیم. باید یاد بگیرید که به صورت واضح تر به ندای درون خود گوش دهید.

۵. فرصت های بهتر

البته  نقل مکان به شهری  جدید برای یافتن  کاری جدید مجموعه کاملی از فرصت های جدید را برای شما رقم می زند.  نقل مکان  به شهرهای بزرگتر این شانس را  به شما می دهد تا  برای  فرصتهای شغلی که به جسارت و شجاعت بیشتری نیاز دارد   انتخاب شوید که معمولاً  درخواست  نکرده اید  یا حتی در شهر  قبلی چنین پیشنهاد کاری نداشته اید.

۶. تعطیلات

وقتی با خانواده زندگی می کنید ، قدر و منزلت چیزی را نمی دانید. نقل مکان به شهری جدید  با هدف یافتن کار ، تلاش والدین و خانواده تان  را کاملا روشن  می سازد. آنوقت شما قدردان کوچکترین کارها، مانند تماس مادرتان، یا استراحت آخر هفته در خانه خواهید بود.

۷. ذهن خود را باز نگه دارید

فرصت های شغلی هیجان انگیز زمانی جالب و شگفت انگیز به نظر می رسد  که  نقل مکان  به  شهری جدید  از شما یک فرد منحصر به فرد و  استثنایی بسازد. بهانه ای برای آشنایی با افراد از فرهنگ‌های مختلف به شما کمک می کند تا ذهن خود را نسبت به وضعیت امور و کارها باز  نگه دارید.

شما بیشتر با  دنیای واقعی در تماس هستید و احتمالا  از خبر یا مطلب کذب در اینترنت کمترمطلع می‌شوید.

۸. شبکه گسترده

من افرادی را می شناسم که در  تک تک شهرهای بزرگ  این کره خاکی دوستانی دارند.   هر جایی که بروند خانه ای برای اقامت دارند. در حالی که بعضی به اندازه کافی خوش شانس بوده اند که شغلی داشته باشند که به آنها اجازه می دهد به سراسر دنیا سفر کنند ،  بعضی دیگر شجاعت کافی  داشته ، دست به ریسک زده و  در جستجوی یک موقعیت شغلی  به  سراسر کشور سفر کرده اند.

نقل مکان به یک شهر متفاوت موجب گسترده تر شدن دامنه ارتباطات  شما  می‌شود و به شما کمک می کند تا شبکه  گسترده ای از دوستان و آشنایان داشته باشید.

اگرچه ممکن است در ابتدا با چالش های بسیاری روبرو شوید که  ممکن است شما رو دلسرد و ناامید کند ، اما مزایای آن به مراتب خیلی بیشتر از این است که  عقب نشینی کنید. هرچه زودتر  به شهری نقل مکان کنید ، شانس بیشتری برای بهبود وضع زندگی خود خواهید داشت. اگر همیشه به راهنمایی یا شخصی نیاز دارید تا در مورد  نقل مکان به شهر  ایده های بزرگنمایی شده و پر آب و تابی به شما بدهد، ما آماده هستیم در این زمینه با شما گفتگویی بکنیم.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: relocationtarget

۸ فایده نقل مکان به شهر جدید برای یافتن شغل جدید


 


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

رفع خطای ۵۰۰ در وردپرس

رفع خطای ۵۰۰ در وردپرس

امکان دارد در روز با خطاهایی رو به رو شویم. که البته جای نگرانی ندارد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *