صفحه اصلی / اموزش وردپرس / ۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

آیا شما به دنبال بهترین افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس هستید؟ در این پست ، ما هفت گزینه عالی را به شما معرفی می کنیم و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید کدام افزونه را برای اتوماسیون ایمیل خود انتخاب کنید. قبل از این که به سراغ لیست خود برویم پیشنهاد می کنیم مزایای ایمیل مارکتینگ را در بلاگ ما بخوانید.

 1. فرم اشتراک SendinBlue و WP SMTP

۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگانفرم اشتراک SendinBlue و WP SMTP افزونه رسمی وردپرس برای سرویس ایمیل مارکتینگ SendinBlue است . به شما امکان می دهد تمام کار های بازاریابی ایمیل خود را از داخل داشبورد وردپرس خود انجام دهید.

ویژگی های اصلی:

 • فرم های اشتراکی سفارشی بسازید و آن ها را در پست ها ، صفحات یا مناطق مختلف ویجت های خود قرار دهید
 • از یک ابزار طراحی کشیدن و رها کردن برای ایجاد ایمیل از ابتدا استفاده کنید (یا از یک الگو شروع کنید)
 • خبر نامه های خود را به روش های مختلف تقسیم بندی کنید.
 • آمار های مربوط به ایمیل های خود را در زمان واقعی مشاهده کنید ، مانند کلیک ها ، لینک های باز شده و موارد دیگر

برای استفاده از آن به چه چیز هایی نیاز دارید:

برای استفاده از این افزونه ، باید از سرویس ایمیل مارکتینگ SendinBlue نیز استفاده کنید. با این سرویس می توانید به صورت رایگان شروع کنید.

قیمت گذاری:

خود این افزونه رایگان است و یک برنامه SendinBlue بدون هزینه وجود دارد که به شما امکان می دهد حداکثر ۳۰۰ ایمیل در روز ارسال کنید. پلن های پولی با محدودیت کمتر از ۲۵ دلار در ماه ، نسخه Lite (40.000 ایمیل در ماه) شروع می شوند و برای برنامه ضروری (۶۰٫۰۰۰ ایمیل در ماه) به ۳۹ دلار می رسند. طرح Premium ، ۶۶ دلار در ماه ، ۱۲۰٫۰۰۰ ایمیل در ماه ارائه می دهد.

مناسب چه کسانی است :

اگر قبلاً از سرویس SendinBlue استفاده می کردید، این افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس مورد نظر شماست. همچنین اگر می خواهید پلتفرمی بیش از اصول اولیه – شامل تقسیم بندی پیشرفته و قابلیت اتوماسیون – ارائه شود ، یکی از بهترین افزونه های بازاریابی ایمیل وردپرس است.

 1. Email Subscribers & Newsletters

۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگاناگر به دنبال یک راه حل کامل هستید،  افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس Email Subscribers & Newsletters یکی از بهترین افزونه های ایمیل وردپرس برای شروع است. بدون نیاز به اتصال شخص ثالث ، هر آن چه برای ایجاد و مدیریت لیستی و ارسال خبرنامه ایمیلی نیاز دارید را فراهم می کند.

ویژگی های اصلی:

 • برای جمع آوری آدرس های ایمیل ، یک جعبه اشتراک به سایت خود اضافه کنید.
 • خبر نامه های ایمیل را به صورت دستی یا خودکار بر اساس محرک های خاص ارسال کنید
 • با ثبت نام مشترکان جدید و ارسال ایمیل های خوش آمد گویی خودکار ، اعلان دریافت کنید
 • داده های ایمیل را مشاهده کنید ، مانند زمان ارسال و مشاهده هر یک از آن ها.

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

مشترکین و خبرنامه های ایمیل از سرور خود برای ارسال ایمیل استفاده می کنند ، بنابراین به هیچ اشتراک شخص ثالث یا ابزار اضافی نیاز ندارد.

قیمت گذاری:

همراه با نسخه رایگان ، یک پلن برتر با قیمت ۹ دلار در ماه وجود دارد . این ویژگی های اضافی مانند الگو های ایمیل ، فیلتر اسپم داخلی و گزینه آزمایش خبرنامه ها را فراهم می کند.

مناسب چه کسانی است :

اگر یک راه حل بدون هیچ زحمتی می خواهید که بتوانید مستقیماً از طریق وب سایت خود آن را مدیریت کنید ، این افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس یک گزینه عالی است. این شامل تمام اصول اولیه است ، انتخاب آن آسان است و مقدار مناسبی از پتانسیل اتوماسیون را ارائه می دهد.

 1. Newsletter

۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگانNewsletter یکی دیگر از راه حل های بازاریابی ایمیل مستقل است. پس از نصب این افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس بر روی سایت وردپرس ، بلافاصله می توانید شروع به جمع آوری ایمیل و ارسال خبرنامه کنید – نیازی به تنظیم پیچیده ای نیست.

ویژگی های اصلی:

 • آدرس های ایمیل را از طریق ویجت ، صفحه یا فرم قابل تنظیم جمع آوری کنید.
 • با استفاده از یک سیستم کشیدن و رها کردن پاسخگو ، خبر نامه ایجاد کنید.
 • لیست خود را برای هدف قرار دادن مخاطبان مختلف با پیام رسانی خاص تقسیم کنید.
 • برای پیکربندی افزونه و نظارت بر هرزنامه خود از یک پنل مدیریت مرکزی استفاده کنید.

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

برای استفاده از این افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس شما به ابزار یا خدمات دیگری احتیاج ندارید ، اگر چه این گزینه برای اتصال ایمیل های دیگر به شما امکان اتصال به افزونه های دیگر را می دهد.

قیمت گذاری:

افزونه پایه رایگان است و تعدادی برنامه افزودنی ممتاز برای ارائه عملکرد اضافی وجود دارد. می توانید این موارد را جداگانه خریداری کنید یا همه آن ها را با قیمت ۷۶٫۵۹ دلار برای حداکثر ۳ وب سایت یا ۲۹۸٫۶۰ دلار برای تعداد نا محدود وب سایت ها تهیه کنید.

مناسب چه کسانی است :

اگر می خواهید کمپین های هدفمندی را انجام دهید ، خبرنامه یکی از بهترین افزونه های بازاریابی ایمیل وردپرس است. در حالی که گزینه های اتوماسیون کمتری نسبت به برخی از ابزارها ارائه می دهد ، اما امکان تقسیم بندی زیادی را فراهم می کند.

 1. افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس MailChimp

این افزونه سایت شما را به Mailchimp متصل می کند  – یکی از محبوب ترین سرویس های بازاریابی ایمیل. اگر کاربر Mailchimp هستید ، این افزونه به شما کمک می کند لیست خود را به طور موثرتری رشد دهید.۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

ویژگی های اصلی:

 • ساخت فرم های ثبت نام سفارشی و افزودن آن ها را به سایت وردپرس خود
 • شما با استفاده از این افزونه می توانید با طیف گسترده ای از بهترین افزونه های فرم ساز و تجارت الکترونیکی ادغام شوید
 • مشاهده گزارشات دقیق در مورد کمپین های خود (فقط نسخه های پولی)
 • ارسال اعلان های خودکار هنگام ثبت نام مشترکان جدید (فقط نسخه پولی)

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

برای استفاده از این افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس ، باید از سرویس ایمیل مارکتینگ Mailchimp نیز استفاده کنید. Mailchimp طرحی رایگان ارائه می دهد که شامل حداکثر ۲۰۰۰ مشترک و ۱۲۰۰۰ ایمیل در ماه است. طبقات پرداختی از ۱۰ دلار در ماه شروع می شوند و قیمت ها با تعداد مشترکان مورد نیاز شما مقیاس می گیرند

قیمت گذاری:

در مورد خود افزونه ، سطح رایگان بسیار ساده است. این فقط شما را قادر می سازد فرم های ورود به سیستم را ایجاد کنید و آن ها را به سایت خود اضافه کنید. اگر می خواهید به قابلیت                             های بیشتری دسترسی پیدا کنید ، به مجوز حق بیمه نیاز دارید که از ۵۹ دلار در سال شروع می شود .

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

این یکی از گزینه های گران قیمت در لیست بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس است. با این حال ، همچنین یکپارچه سازی با یکی از غنی ترین خدمات موجود را ارائه می دهد. اگر می خواهید یک راه حل بازاریابی از طریق ایمیل داشته باشید که به شما امکان ایجاد کمپین های پیچیده و کاملاً سفارشی را بدهد ، قابل تأمل است.

علاوه بر این ، اگر از قبل از سرویس Mailchimp استفاده می کنید ، این یکی از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس است.

 1. HubSpot All-In-One Marketing

HubSpot یک ابزار رایگان و قابل اعتماد برای بازاریابی از طریق ایمیل ارائه می دهد که برای مشاغل در حال رشد مناسب است. این ابزار بخشی از افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس رایگان وردپرس HubSpot است .

با HubSpot Email Marketing می توانید ایمیل های بازاریابی حرفه ای ایجاد کنید که به راحتی با قابلیت کشیدن و رها کردن امکان ساخت آن را دارید. HubSpot Email به طور خودکار با HubSpot CRM متصل می شود ، بنابراین می توانید ایمیل های مربوطه را بر اساس هر جزئیات مانند ارسال فرم و فعالیت وب سایت تنظیم کنید.

ویژگی های اصلی:

 • بدون نیاز به اطلاعات برنامه نویسی و طراحی ، با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، ایمیل های زیبایی را از ابتدا ایجاد کنید
 • از یکی از الگو های ایمیل مبتنی بر هدف HubSpot که در نسخه رایگان موجود است استفاده کنید
 • با آزمایشات و تجزیه و تحلیل A / B کمپین های ایمیل را بهینه کنید

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

به سادگی افزونه رایگان وردپرس HubSpot را نصب کنید و به ایمیل HubSpot ، CRM و سایر ابزارهای رایگان بازاریابی و فروش دسترسی خواهید داشت.

قیمت گذاری:

ابزار ایمیل HubSpot تا ۲۰۰۰ ارسال ایمیل در ماه رایگان است ، راه حل های ارتقا از ۵۰ دلار با Marketing Hub Starter شروع می شود.

مناسب چه کسانی است :

افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس HubSpot Email برای هر شغلی مناسب است ، پلن ابتدایی آن رایگان است و با رشد تجارت مقرون به صرفه است. از آن جا که این نرم افزار به طور محلی با CRM رایگان ، ابزار های فروش و خدمات رایگان ادغام شده است ، این افزونه  تیم هایی که می خواهند تجارت خود را ساده کنند ، تمام ابزارها و داده های خود را در یک مکان قرار می دهد ایده آل است.

۶ Mailster

۷ مورد از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگانافزونه Mailster  یک راه حل مستقل برای وردپرس است ، به این معنی که برای استفاده از آن نیازی به سرویس شخص ثالث ندارید. در عین حال ، یک افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس فقط با پلن های پولی است و مجموعه ای گسترده تر از ویژگی ها را از بیشتر ابزارهای رایگان ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی:

 • با استفاده از کتابخانه الگو ها و سازنده کشیدن و رها کردن ، ایمیل ایجاد کنید
 • اتوماسیون سفارشی را تنظیم کنید و بر اساس نقاط محرک خاص ایمیل ارسال کنید
 • لیست ایمیل های خود را در خود وردپرس مدیریت و تقسیم کنید
 • از طریق داشبورد متمرکز ، تجزیه و تحلیل دقیق در ایمیل ها و مشترکان خود را مشاهده کنید

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

برای استفاده از میلستر نیازی به ثبت نام در یک برنامه خارجی نیست. در عین حال ، با بسیاری از سرویس های معروف ارسال ایمیل مانند SendGrid و Amazon SES سازگار است . یک پارچه سازی با این سرویس ها توصیه می شود زیرا به شما کمک می کند ایمیل هایتان در هرزنامه قرار نگیرد.

قیمت گذاری:

همانطور که اشاره کردیم ، Mailster یک افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس برتر است. برای مجوز یک سایت ، به روزرسانی و پشتیبانی شش ماهه ۵۹ دلار برای شما هزینه خواهد شد اما می توانید با قیمتی بسیار کمتر نسخه فارسی آن را از فروشگاه ژاکت تهیه کید.

مناسب چه کسانی است :

اگر توانایی پرداخت هزینه اولیه را دارید و ابزاری می خواهید که کاملاً با سایت وردپرس شما ادغام شود ، Mailster یکی از بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس برای انتخاب است. بسیار قابل تنظیم است ، با طیف گسترده ای از افزونه ها و خدمات سازگار است و به راحتی از طریق سایت مدیریت می شود.

 1. MailPoet

MailPoet یک افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس رایگان است که به راحتی با داشبورد وردپرس شما ادغام می شود. می توانید ایمیل ها را مستقیماً از سایت خود ایجاد ، برنامه ریزی و ارسال کنید و لیست های خود را نیز مدیریت کنید.

ویژگی های اصلی:

 • یک فرم اشتراک ایجاد کنید و آن را در هر کجا که دوست دارید در سایت خود قرار دهید.
 • ایمیل ها را از ابتدا یا با استفاده از انواع الگو های شروع کننده بسازید
 • چندین لیست مشترک تنظیم کرده و آن ها را در وردپرس مدیریت کنید
 • اعلان های ثبت نام خودکار و ایمیل های خوش آمد گویی ارسال کنید

آن چه برای استفاده از آن نیاز دارید:

MailPoet می تواند به تنهایی استفاده شود ، یا با ارسال ایمیل از طریق سرور خود و یا سرویس شخص ثالث به انتخاب شما. همچنین می توانید برای یک برنامه ارسال MailPoet ، رایگان یا ممتاز ثبت نام کنید.

قیمت گذاری:

افزونه پایه رایگان است و همچنین یک برنامه رایگان وجود دارد که حداکثر ۱۰۰۰ مشترک را پشتیبانی می کند و شامل ویژگی های برتر به صورت رایگان مانند همه ویژگی های WooCommerce و تقسیم بندی است. اگر می خواهید به آمار و ویژگی های گزارش دسترسی داشته باشید ، می توانید افزونه حق بیمه را با قیمت ۹۹ دلار دریافت کنید . متناوباً ، می توانید نسخه برتر و سرویس ارسال MailPoet را به صورت ترکیبی ، با شروع از ۱۳ دلار در ماه (مقیاس قیمت ها با تعداد مشترکان) ، انتخاب کنید.

مناسب چه کسانی است :

مزیت اصلی MailPoet علاوه بر اینکه یک راه حل کامل وردپرس است ، مقیاس پذیری آن است. می توانید کار خود را با افزونه رایگان آغاز کنید و فقط در صورت نیاز به امکانات و منابع بیشتری پرداخت کنید.

تهیه مجدد بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس

اگر یک سایت وردپرس دارید ، می خواهید از آن به عنوان “پایگاه اصلی” برای تبلیغات ایمیل خود استفاده کنید. با یک افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس مناسب ، می توانید به راحتی از طریق وب سایت خود ، فرم اشتراک ، ایجاد ایمیل ، مدیریت لیست ، ردیابی تجزیه و تحلیل و موارد دیگر را مدیریت کنید.

اگر می خواهید در مورد این استراتژی و نحوه شروع کار بیشتر بدانید ، مقاله ما درباره طراحی ایمیل مارکتینگ را در وبلاگ وردپرس داغ مطالعه کنید.

به طور خلاصه، در اینجا هفت مورد از بهترین افزونه های بازاریابی ایمیل وردپرس وجود دارد که ممکن است بخواهید امتحان کنید:

فرم اشتراک SendinBlue و WP SMTP : یک افزونه وردپرس که سایت شما را به سرویس SendinBlue متصل می کند.

Email Subscribers & Newsletters: یک راه حل آسان برای استفاده و بدون حاشیه با گزینه های اتوماسیون فراوان.

Newsletter: یک انتخاب عالی برای فعالیت های هدفمند و تقسیم بندی لیست.

MailChimp برای وردپرس : ابزاری برای اتصال سایت شما به Mailchimp ، امکان ساخت فرم ها ، مشاهده تجزیه و تحلیل ها و غیره را برای شما فراهم می کند.

HubSpot All-In-One Marketing: با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، ایمیل های زیبایی را از ابتدا ایجاد کنید.

Mailster : یک افزونه با پلن های پرداختی که یک راه حل کاملاً بازاریابی از طریق ایمیل با ویژگی های فراوان را ارائه می دهد.

MailPoet : گزینه ای بسیار مقیاس پذیر با دو برنامه رایگان و با اشتراک پرداختی، همراه با برنامه های ارسال اختیاری برای شما فراهم می کند

امیدواریم شما با مطالعه این مقاله با چند مورد از افزونه های اتوماسیون ایمیل آشنا شده باشید و بتوانید برای جذب مخاطب بیشتر از آن ها استفاده کنید.

 


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش لینک سازی داخلی سایت | وردپرس داغ | افزونه رایگان

آموزش لینک سازی داخلی سایت | وردپرس داغ | افزونه رایگان

گوگل قبل از اینکه محتوای شما را رتبه بندی کند، به پیوند های شما نیاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *