۷ عادت افراد موفق نسل هزاره سوم یا نسل Y


هر روز زندگی شخصی و حرفه‌ای افراد نسل هزاره سوم یا نسل Y را یک سری از کشف و شهودهای کوچک و بزرگ تشکیل می‌دهد. در اینجا توصیه‌هایی به شما ارائه می‌شود که کمک می‌کنند مسیر منتهی به کامیابی را بیابیم.

۷ عادت افراد موفق نسل هزاره سوم یا نسل Y

عادت افراد موفق نسل هزاره سوم یا نسل Y

۷. با دوستان وقت بگذرانید

دوستان و اعضای خانواده باید اولویت شما باشند. در زمان‌هایی که ممکن است احساس کنید همه‌ی زندگی‌تان کار کردن است، اما این درست همان لحظه‌ای است که باید روابط‌تان را در نظر داشته باشید و به این فکر کنید که این رابطه‌ها چطور می‌توانند تمام تلاش‌های‌تان را تحت‌الشعاع قرار بدهند.

۶. لحظه‌ای درنگ کنید

سعی کنید هر از گاهی «سیم خودتان را از برق بکشید» و لحظاتی را در طول برنامه‌ی روزانه و روتین‌تان درنگ و تامل کنید. این کار به شما کمک می‌کند دوباره روی اهداف‌تان تمرکز کنید و کمک‌تان می‌کند انرژی‌تان را بازیابید.

مطلب مرتبط: ۹۱ عادت افراد موفق که همین امروز باید بدانید

۵. از کسی اجازه نگیرید!

برای رهبر بودن، یاد گرفته‌اید که آغاز کننده باشید. اگر برای هر کاری که قصد انجامش را دارید بخواهید اجازه بگیرید، این کار ممکن است به لحاظ کاری و حرفه‌ای سرعت‌تان را پایین بیاورد. مستقل قدم بردارید و ببینید این روش شما را به کجا راهبری می‌کند.

۴. فرصت مقتضی برای کمک گرفتن از مربی یا مشاور ایجاد کنید

اگر مربی ندارید، به دنبال کسی بگردید که بتواند این شکاف را پر کند و نقش مشاور را به عهده بگیرد. وجود مربی‌ برای در اختیار گذاشتن تجربه‌ها و راهنمایی‌های درست به حرفه‌ای‌های جوان مهم است. اگر به او فرصت لازم را بدهید به شما کمک خواهد کرد مسیر کار و زندگی را به درستی طی کنید.

مطلب مرتبط:۱۰ چیز شگفت انگیز که افراد موفق از آنها لذت می‌برند

۳. از مسیر لذت ببرید

مهم است یادتان باشد کارآفرینی و کشف آنچه می‌خواهید در زندگی انجام دهید یک سفر است، نه یک مقصد! لحظه‌ای به اینکه در کجای زندگی قرار دارید فکر کنید، بفهمید چه مسافتی را طی کرده‌اید و مشتاقانه تمام اتفاق‌های پرهیجانی را که پیش رو دارید انتظار بکشید.

۲. از صنعتی که در آن هستید بیرون بزنید!

جوانان به راحتی امکان دارد در حباب صنعتی که در آن هستند گرفتار شوند. درباره‌ی حوزه‌های مختلف کاری مطالعه یا با آدم‌هایی که سابقه‌ و پیش زمینه‌ی دیگری دارند ملاقات کنید تا اطلاعات مفیدی که می‌توانید با خود توشه بردارید را جمع آوری کنید.

۱. یاد بگیرید از اتفاق‌های غیر منتظره استقبال کنید

وقتی زندگی می‌تواند به سرعت شما را در مسیری جدید و هیجان انگیز قرار دهد، انعطاف پذیری کلید ماجرا خواهد بود. از رویدادهای غیر منتظره استقبال کنید و آن وقت زندگی به هر کجا که شما را ببرد آمادگی‌اش را خواهید داشت.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: forbes

۷ عادت افراد موفق نسل هزاره سوم یا نسل Y


 منبع مطلب

نظر دهید