صفحه اصلی / اخبار تکنولوژی / کاربران مودب تر با توییت های ۲۸۰ کاراکتری

کاربران مودب تر با توییت های ۲۸۰ کاراکتری

کاربران مودب تر با توییت های ۲۸۰ کاراکتری

با افزایش محدودیت تعداد کاراکتر های مجاز در هر پست (از ۱۴۰ به ۲۸۰) در سال گذشته، کاربران توییتر نه تنها مودب تر شده بلکه بیشتر از قبل با هم صحبت کرده و دیالوگ های بیشتری بین آن ها برقرار می شود.

با توجه به گزارشی که در سالگرد تصمیم به افزایش تعداد کاراکتر هر پست منتشر شده است، توییتر اعلام کرده افزایش ادب و احترام در این شبکه اجتماعی قابل مشاهده است. بر طبق گزارش منتشر شده توسط توییتر از آن زمان تا کنون ۵۴ درصد کلمه please (لطفا) و ۲۲ درصد کلمه thank you (متشکرم) افزایش داشته است.

علاوه بر این، کاربران دیگر مجبور به استفاده ی عبارت های مخفف شده همچون B4(Before) ، Gr8(great) ، sry (sorry) نبوده و می توانند به راحتی کلمات را صحیح تایپ کنند.

به انضمام اینکه این افزایش تعداد کاراکتر، منجر به افزایش ۳۰ درصدی استفاده از علامت سوال شده (؟) و تعداد پاسخ به آن ها نیز افزایش داشته است.

با این حال، هنوز هم در بیشتر توییت ها از حداکثر تعداد کاراکتر مجاز استفاده نمی شود. تنها ۱۲ درصد از پست ها طولانی تر از محدودیت ۱۴۰ کاراکتری گذشته شده و تنها ۱ درصد از پست ها ۲۸۰ کاراکتر را تکمیل می کنند.

پس از اینکه بنیان گذار توییتر در توییتر آمار و ارقام مذکور را منتشر و بیان کرد، بسیاری از کاربران عدم موافقت خود را با مودب شدن محیط توییتر اعلام کرده و بر این باورند که پاکسازی محیط توییتر از هرگونه توییت و یا پست توهین آمیزی نیاز به اقدامی مرتبط تر از افزایش تعداد کاراکتر پست ها دارد و سنجش کلمات مودبانه معیار و فاکتور خوبی برای آن نمی باشد.

کاربران مودب تر با توییت های ۲۸۰ کاراکتری


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

جلسه اضطراری گوگل، اپل و فیسبوک در کاخ سفید در پی شیوع کرونا

جلسه اضطراری گوگل، اپل و فیسبوک در کاخ سفید در پی شیوع کرونا

طبق گزارشات گویا شرکت های اپل، فیسبوک، گوگل و باقی شرکت های بزرگ فعال در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *