صفحه اصلی / قالب رایگان وردپرس / قالب وردپرس Abaya فارسی – ایران تمز

قالب وردپرس Abaya فارسی – ایران تمز

امروزه به دلیل گسترش دنیای اینترنت و همگانی شدن آن و در دسترس بودن، افراد بسیاری کار و کسب خود را به صورت اینترنتی راه انداخته اند. این افراد برای سایت های خود نیاز به قالب های فروشگاهی دارند تا بتوانند با استفاده از آن ها به مدیریت سایت و فروشگاه خود بپردازند و ما می خواهیم به شما قالب وردپرس Abaya را معرفی کنیم.

قالب وردپرس Abaya فارسی - ایران تمز

قالب وردپرس Abaya

از این رو می خواهیم به قالب وردپرس Abaya بپردازیم که در دسته قالب های فروشگاهی قرار می گیرد. در ادامه می خواهیم به ویژگی های این قالب وردپرس بپردازیم و آشنا شویم.

ویژگی ها

  • کاربری آسان
  • زیبایی و طراحی جذاب
  • قابلیت دسته بندی کردن محصولات
  • دارای اسلایدر در بالای صفحه
  • دسته بندی محصولات به شکل افقی
  • قابلیت قرار دادن محصولات مشابه در انتهای هر محصول

مراحل نصب قالب

قالب وردپرس Abaya که برای شما قرار داده ایم با فونت یکان می باشد و برای نصب این قالب شما می توانید با استفاده از بسته نصبی آن را نصب کنید و یا اگر طریقه نصب قالب به وسیله بسته نصبی را نمی دانید می توانید به آموزش آن در همین سایت مراجعه کنید. روش دیگری که می توانید از آن برای نصب قالب استفاده کنید ، استفاده از فایل زیپ قالب و نصب آن به صورت مستقیم روی وردپرس می باشد.

شخصی سازی قالب

ما برای شما دموی قالب وردپرس Abaya را آماده کرده ایم. برای اینکه بتوانید صفحه ابتدایی قالب خود را به صورت دمو دربیاورید، دو راه برای شما وجود دارد. این دو راه وابسته به روشی می باشد که قالب را نصب کرده باشید.

تنظیمات صفحه اول قالب را باید با استفاده ازبخش سفارشی سازی ویرایش کنید. روش اول برای کسانی است که با استفاده از بسته نصبی قالب را نصب کرده اند. این افراد نیازی نیست تا کار خاصی انجام دهند فقط در صورت نیاز می توانند با استفائه از قست سفارشی آن را ویرایش کنند.

روش دوم برای کسانی مناسب است که قالب را با استفاده از فایل زیپ قالب نصب کرده باشند. این افراد باید فایل درون ریزی را درون قالب درون ریزی کنند و سپس با استفاده از بخش سفارشی سازی آن را تنظیم کنند.

قالب وردپرس Abaya فارسی - ایران تمز

برای این که صفحه ای به عنوان صفحه اصلی بسازید باید یک برگه ساخته و آن را در بخش تنظیمات در قسمت خواندن به عنوان صفحه ایستا انتخاب کنید. برای این کار می توانید از قسمت سفارشی سازی نیز استفاده کنید.

دانلود قالب وردپرس Abaya

پیش نمایش

بسته نصبی آسان

دانلود قالب Abaya

درون ریز قالب


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

طراحی سایت دیجی کالا با اپلیکیشن اندروید (فوق حرفه ای و فوری)

طراحی سایت دیجی کالا با اپلیکیشن اندروید (فوق حرفه ای و فوری)

طراحی فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا حرفه ای شامل قالب وردپرس و اپلیکیشن فروشگاه ساز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *