یکی از رایج ترین شیوه های طراحی سایت، طراحی سایت با وردپرس میباشد که در آن علاوه بر قالب های آماده برای طراحی سایت،امکانات زیادی را دراختیار کاربران خود قرار میدهد.در این مقاله به موضوع طراحی سایت با وردپرس بپردازیم.

طراحی سایت با وردپرس و مزایای آن ؛امکانات ابزارwordpress
طراحی سایت با وردپرس

اگر علاقه دارید بیشتر در مورد وردپرس بدانید مطلب وردپرس چیست؟ سایت را مطالعه نمایید.

وردپرس؛همیشه در دسترس!

طراحی سایت با وردپرس و مزایای آن ؛امکانات ابزارwordpress
طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یکی از محبوبترین سیستم هاتی مدیریت محتوا برای طراحی سایت است. وردپرس درواقع نوعی وبلاگ آماده است.طراحی سایت با وردپرس دارای مزایایی است که کاربران را به سمت خود جذب میکند.یکی از این مزیت ها رایگان بودن و پیاده سازی و طراحی هر نوع وب سایتی از ساده تا پیشرفته است. بدلیل امکانات اولیه رایگان و جانبی نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا از محبوبیت بیشتری در بین رقبای خود برخوردار است.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

طراحی با وردپرس هزینه و زمان کمتری نسبت به سایت های طراحی شده با کد نویسی مصرف میکند.همچنین نیازی به ویرایش HTML یا نرم افزارFTP ندارد. این سیستم مبتنی بر مرورگر میباشد و شما به راحتی در هر مکان یا زمانی با هر دستگاه دارای مرورگر و متصل به اینترنت از آن استفاده کنید.

یکی دیگر از مزیت های مهمی که سایت های طراحی شده با CMS دارند،نحوه پشتیبانی آن هاست.عموما سایت هایی که با کد نویسی طراحی میشوند بعد از پایان طراحی نمیتوان به راحتی پشتیبانی سایت را به شرکت مربوطه سپرد.چراکه گروه پشتیبانی سایت باید دارای علم به کد داشته باشد تا بتواند بدون نقص سایت را بروزرسانی نماید.اما در سایت های طراحی شده با CMS چنین موردی وجود ندارد و به دلیل سرعتی که در یادگیری در این سیستم مدیریت محتوا وجود دارد،صاحب سایت میتواند پشتیبانی را به عهده بگیرد.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس یکی از ساده ترین،بروزترین،کامل ترین و البته پرطرفدارترین روش در بین روش های طراحی سایت است .وردپرس دارای قالب های متنوع،جذاب و مدرن بوده  که میتواند نظر هر کاربری در هرسایتی را نیز به خود جلب کند.قالب های وردپرس ریسپانسیو یا واکنشگرا میباشد. این سیستم از کدهای بسیار ساده ای  بهرهمند شده تا موتورهای جستجو بیشتر به دنبال سایت هایی با قالب وردپرس باشند.نکته مهم این است که سایت مورد نظر دارای سئوی مناسب بوده و در رده اول جستجوهای گوگل بنشیند.زیرا واکنشگرا بودن یک سایت عاملی بسیار تایین کننده برای موتور های جستجویی مانند گوگل است.در طراحی وب سایت با وردپرس نیز میتوان تسلط بسیار خوبی بر روی بهینه سازی سئو داشت.همچنین میتوان تنظیمات بصری مانند اندازه متون،غلظت رنگ ها و… را در این سیستم مدیریت محتوا کنترل کرد.

طراحی سایت با وردپرس و مزایای آن ؛امکانات ابزارwordpress
طراحی سایت باوردپرس

بخش طراحی سایت
و طراحی قالب مناسب کار ما در هر وب سایت از اهمیت ویژه و بالایی برخوردار است که
وردپرس امکان استفاده از قالب مناسب را برای ما فراهم آورده و به نوعی یک سیستم
مدیریت محتوای مرجع به حساب می آید که تا کنون طراحان سایت را از استفاده از این
برنامه کاربردی راضی نگه داشته است.

شرکت آرنیکاوب
در زمینه طراحی سایت و قالب های ورد پرس و همچنین آموزش استفاده و کار با این
سیستم نیز فعالیت دارد.جهت سفارش طرح
سایت خود به آرنیکا میتوانید سفارش دهید.

در نهایت تجربه
کار با وردپرس را میتوان تجربه ای منحصر به فرد در نظرگرفت که این برنامه با
قابلیت های برنامه ریزی متعددی که دارد این امر را به طور محسوسی در اختیار کاربر قرار
میدهد.

طراحی سایت با وردپرس و مزایای آن ؛امکانات ابزارwordpressمنبع مطلب

نظر دهید