صفحه اصلی / ایجاد بک لینک انبوه / سرویس تخصصی بوستر – ۱۰,۰۰۰ بک لینک انبوه مرحله ۲ (جدید)

سرویس تخصصی بوستر – ۱۰,۰۰۰ بک لینک انبوه مرحله ۲ (جدید)

نویسنده: پیمان بندی

۰ نظر

منتشر شده در ۲۲ تیر ۱۳۹۹

آپدیت شده در ۴ فروردین ۱۴۰۰

بوستر به معنی تقویت کننده و بالا برنده می باشد.

سرویس بوستر یک سرویس بک لینک انبوه می باشد. این سرویس شامل ۱۰ هزار بک لینک می شود که میتواند به عنوان بک لینک مرحله ۲ استفاده شده و لینک سازی های شما را تقویت نماید.

در چند ماه گذشته برای تقویت سرویسهای لینک سازی روشهای زیادی را تست کردیم، لینکهای انبوه از پروفایلها، فرومها، وبلاگها، کامنتها و … پس از چند ماه تست در نهایت سرویس جدیدی ایجاد کردیم که میتواند باعث تقویت سریع لینک سازی های سایت گردد.

فرض کنید برای سایت خودتان در چندین وبلاگ و سایت لینک سازی کرده اید. سپس سرویس بوستر را برای آن لینکها استفاده می کنید. سرویس بک لینک انبوه بوستر باعث میشود تا لینکهای شما در سرویسهایی مانند سایت Moz خیلی سریع شناسایی و تقویت شوند و نتیجه این کار افزایش قدرت لینکهای شما و بویژه افزایش دامین اتوریتی و پیج اتوریتی شما می باشد.

می‌خواهم این پکیج را سفارش دهم

روش لینک سازی بک لینک انبوه بوستر چگونه است؟

این سیستم توسط نرم افزارها و رباتهای خاصی که دقیقا برای این کار طراحی شده اند ایجاد می شود. این نرم افزار ها معمولا از چندین پروکسی با آی پی های مختلف استفاده میکنند که تمام لینک سازی ها طبیعی به نظر برسد. نرم افزار GSA ما از بیش از ۲۰۰۰ پروکسی مختلف برای این کار استفاده میکند. لذا تمام بک لینک های مرحله ۲ نیز کاملا امن هستند.

آیا می توانیم این سرویس را مستقیما برای سایت خودمان سفارش دهیم؟

به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم که این سرویس را مستقیما بر روی سایت خود استفاده نمایید. بدلیل اینکه این سرویس دارای ۱۰ هزار بک لینک می باشد و استفاده از این تعداد بک لینک برای یک سایت، بویژه اگر سایت جدیدی باشد میتواند خطر پنالتی داشته باشد.

بهترین روش استفاده از سرویس بوستر چیست؟

همانطور که در نام سرویس آمده است این سرویس، مخصوص لینک سازی مرحله دوم است.

بطور مثال شما ۳۰ بک لینک در وبلاگهای مختلف، پروفایلهای مختلف، سایتهای مختلف و … ایجاد کرده اید. شما میتوانید برای این ۳۰ بک لینک از سرویس بوستر استفاده نمایید. بک لینک های انبوه این سرویس که بصورت کامنت می باشند باعث تقویت لینک های مرحله اول یعنی همان ۳۰ بک لینک اصلی شما میشوند و در نهایت این موضوع باعث تقویت سایت شما می گردد. همچنین با توجه به اینکه این بک لینک های انبوه مستقیما با سایت شما هیچ ارتباطی ندارند لذا هیچگونه خطری برای سایت شما نیز ندارند.

بهترین پیشنهاد برای استفاده از سرویس بک لینک انبوه بوستر

همانطور که در بالا اشاره شد ما روشهای مختلفی را تست کردیم و بهترین نتیجه را بدین شکل یافیتم. برای چندین مورد سفارشات بک لینک مشتریان خود در مرحله اول سرویس بک لینک آلفا یا سرویس بک لینک EDU یا سرویس بک لینک مکمل یا سرویس بک لینک هرمی را اجرا کردیم و سپس سرویس بوستر را بر روی بک لینکهای مرحله اول اجرا کردیم.

نتیجه کار بسیار عالی بود.

در واقع استفاده از این سرویس بعنوان سرویس مرحله دوم برای بک لینکهای آلفا ، EDU ، مکمل و هرمی باعث شناسایی و تاثیر سریع این بک لینک ها بویژه در سایت Moz شد و دامین اتوریتی و پیج اتوریتی سایتها خیلی سریع افزایش یافت.

به چند مثال زیر توجه نمایید. در این مثالها ابتدا سرویسهای بک لینک که در بالا گفته شد بر روی سایتها اجرا شده و سپس سرویس بک لینک انبوه بوستر بعنوان مرحله دوم اجرا شد. در تمام نمونه های زیر یک جهش صعودی در اتوریتی سایتها کاملا مشخص است. این جهش دقیقا در زمان تاثیر سرویس بوستر بر بک لینکهای مرحله اول صورت گرفته است.

در تمام تصاویر زیر نام سایتها نیز مشخص است که میتوان از سایت Moz درستی این تصاویر را بررسی کرد.

در هر سفارش سرویس بک لینک انبوه بوستر میتوانید تا ۵۰ لینک را برای اجرای این سرویس ارسال نمایید. این سرویس میتواند یک انتخاب مناسب برای تقویت لینک سازی های شبکه ای و PBN باشد.

راهنمای ارسال لیست URL ها:

لطفا ابتدا حداکثر تا ۵۰ URL که میخواهید سرویس بوستر بر روی آنها اجرا شود را در یک فایل text یا یک فایل excel قرار دهید.

سپس پس از ثبت سفارش در بخش پشتیبانی تیکت بزنید و در پیوست آن فایل را برای ما ارسال نمایید.

در صورتیکه میخواهید سرویس بک لینک انبوه بوستر بر روی یکی از سفارشات بک لینک قبلی شما اجرا شود نیازی به آپلود فایل نبوده و کافیست در قسمت توضیحات فرم سفارش شماره سفارش قبلی خود را بنویسید.

آیا این سرویس برای سایت من از نظر گوگل امن است؟

بله این سرویس ۱۰۰ درصد امن می باشد. با توجه به اینکه سرویس بک لینک بوستر مستقیما بر روی سایت شما اجرا نمی گردد و بعنوان بک لینک مرحله دوم بایستی اجرا شود، لذا سایت شما با هیچگونه خطری مواجه نخواهد بود.

آیا بک لینکها بصورت فالو follow قرار میگیرند و یا بصورت نو فالو nofollow؟

با توجه به اینکه ما تمامی سعی خود را می کنیم تا سرویسهای بک لینک سازی ما از دید گوگل کاملا طبیعی جلوه نماید لذا در این پکیج تعدادی از لینکها بصورت فالو بوده و برخی نیز بصورت نو فالو می باشند تا کاملا طبیعی به نظر برسد. (. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای نو فالو نیز در صورتیکه از منبع بسیار با کیفیت باشند مورد توجه گوگل بوده و باعث افزایش DA سایت شما می شوند و در صورتیکه تمام بک لینکها بصورت فالو باشند میتواند برای گوگل شک برانگیز باشد.)

آیا بک لینکها دقیقا با کلمه کلیدی مورد نظر ایجاد میشود؟

توجه به این موضوع الزامی است که امروز گوگل بسیار هوشمند بوده و در صورتیکه تمامی لینکها از کلمه کلیدی ارسال شود ممکن است شک و شبهه ای در گوگل ایجاد شود. لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینکها، تعدادی از آنها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را بصورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.

این سرویس چگونه به سایت من کمک می کند؟

این سرویس در واقع بک لینک انبوه مرحله دوم می باشد. این سرویس بر روی بک لینک های مرحله اول سایت شما اجرا شده و در واقع قدرت authority سایت شما را افزایش می دهد و این موضوع باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما خواهد شد و نهایتا منجر به افزایش رنکینگ گوگل، بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی و افزایش موفقیت سایت شما خواهد گردید.

چه مدت طول میکشد تا نتایج ظاهر شود؟

مولا برای دیدن نتیجه بایستی لینکهایی که ثبت میشود بصورت طبیعی توسط گوگل شناسایی شوند و توجه نمایید که این موضوع خارج از اختیار ما میباشد و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط میشود و این کار میتواند ۱ تا ۳ ماه بطول بیانجامد. در واقع مسئولیت رایاطرح پس از ارائه گزارش کار و لیست صفحاتیکه بک لینک شما در آن قرار گرفته است به اتمام رسیده و باقی کار در اختیار گوگل میباشد.

می‌خواهم این پکیج را سفارش دهم


منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *