ساخت لودینگ برای سایت وردپرسی با افزونه Loading Page with Loading Screen + آموزش ویدئویی

حتما در سایت های مختلفی دیده اید که هنگام لود شدن یا همان بارگذاری سایت، گاهی اوقات یک آیکون لودینگ نمایش داده می شود و وقتی سایت لود شد، این آیکون کنار می رود. در سایت های وردپرسی هم می توان چنین لودینگی را اضافه کرد. یکی از افزونه های لودینگ در وردپرس، افزونه Loading Page with Loading Screen است. کافیست افزونه را نصب کنید و تنظیمات لازم آن را انجام دهید و این لودینگ جذاب را داشته باشید.

البته از نظر سئو گفته می شود که لودینگ داشتن برای سایت زیاد کار درستی نیست. پس اگر کانال سئو برای شما یکی کانال مهم است، بهتر است این کار را انجام ندهید. اما اگر سئو برای شما زیاد مهم نیست، مشکلی ندارد و می توانید استفاده کنید.

افزونه Loading Page with Loading Screen تا کنون بیش از ۱۰ هزار نصب فعال داشته است و امتیاز ۴٫۵ از ۵ را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را از پایین همین مطلب رایگان دانلود کنید. با آموزش ویدئویی این افزونه همراه فصل وردپرس باشید.

ساخت لودینگ برای سایت وردپرسی با افزونه Loading Page with Loading Screen + آموزش ویدئویی

آموزش ساخت لودینگ برای سایت وردپرسی با افزونه Loading Page with Loading Screen

دانلودویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!منبع مطلب

نظر دهید