صفحه اصلی / آموزش سئو / سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چه تفاوتی دارند

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چه تفاوتی دارند

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چه تفاوتی دارند
سئو کلاه سیاه و کلاه سفید

احتمالاً اگر کسب‌وکار اینترنتی داشته‌اید و با سئو سرکار داشته باشید لفظ سئو کلاه‌ سیاه و سئو کلاه‌‌سفید در نتایج گوگل را شنیده‌اید. در این پادکست به‌صورت مختصر و کوتاه به این نکته می‌پردازیم که سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید چیست و کدام‌یکی را باید انجام دهیم.

پادکست سئو کلاه‌‌سیاه و سئو کلاه‌‌سفید در نتایج گوگل

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

تفاوت سئو کلاه‌ سیاه و سئو کلاه‌ سفید

در تعاریف کلی سئو به دو دسته Black Hat Seo و White Hat Seo تقسیم می‌شود که سئو کلاه‌سفید، همان سئویی است که مطابق با قوانین و تکنیک‌های فنی است که در آموزش نبرد صفحه اول گوگل گفته‌شده است و سئو کلاه‌سیاه، سئوی تقلبی یا سئو بی‌کیفیت است و فقط برای مدت کوتاهی شمارا در نتایج گوگل بالا نشان می‌دهد و بعد…

سئو کلاه سیاه چیست

منظور از سئو کلاه سفید، سئو کردن وب‌‌سایت طبق قوانین گوگل است که کاملا رایگان، قانونی و از همه مهم‌‌تر مورد قبول کاربران است.

نتایج ارگانیک گوگل با سئو کلاه‌ سفید

اگر شما از طریق سئو کلاه سفید در نتایج گوگل حاضر شوید، کاربرانی که وارد سایت شما می‌‌شوند، مخاطبان هدف شما هستند که به این نتایج، نتایج ارگانیک می‌‌گوییم.

اگر با نتایج واقعی و بدون تقلب، در صفحات و لینک های اول گوگل ظاهر شوید، احتمال این که مخاطبان و کاربرانی که وراد سایت شما می‌‌شوند، دوباره به وب‌‌سایت شما باز گردند بیشتر است. چون نتایجی که در گوگل رتبه خوبی می‌‌گیرند نتایجی است که مورد توجه کاربران نیز قرار خواهد خواهد گرفت.

سئو کلاه‌ سیاه و تاثیر آن برروی سایت شما

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چه تفاوتی دارند
سئو کلاه‌ سیاه و سئو کلاه‌ سفید

 گوگل که غول موتورهای جست‌وجو در جهان است، هوشمند و بسیار سرسخت است و در مقابل هرگونه تقلبی حکم‌هایی ازجمله پنالتی را صادر می‌کند. اگر سایت شما در گوگل پنالتی شود به این معناست که برای مدت طولانی ترافیکی از طریق گوگل نخواهید داشت و سایت شما کاملاً از دسترس کاربران خارج می‌شود.

سئو کلاه‌سیاه، تقلبی بیش نیست و اگر بتوانید با این تکنیک‌های فریب انگیز گوگل را گول بزنید و بتوانید دورش بزنید، صرفاً برای مدت کوتاه یا نهایتاً چند ماه می‌توانید در نتایج گوگل بالا باشید و بعدازاین که گوگل بفهمد باید از صحنه رقابت خداحافظی کنید و برای مدت طولانی تلاش کنید تا با راهکارهای درست و گوگل پسند به صحنه برگردید.

یکی از تکنیک‌‌های سئو کلاه‌‌سیاه

یکی از تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه که امروزه کسانی در اینترنت هستند و شمارا با این تکنیک‌ها فریب می‌دهند و از شما پول‌های بسیار زیادی می‌گیرند و فقط برای مدت کوتاهی وب‌سایت شما در نتایج بالا می‌آید تکنیک بک لینک است.

بک‌‌لینک چیست

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چه تفاوتی دارند
بهترین نوع بک‌‌لینک

بک لینک یا لینک بازگشتی یکی از تکنیک‌های بسیار عالی و موردقبول گوگل است که اگر این بک لینک‌ها باکیفیت باشند نتایج بسیار عالی و ماندگاری برای وب‌سایت شما به همراه دارد اما این کلاه‌برداران که با وعده وعیدهای بک لینک‌های باکیفیت جیب شمارا خالی می‌کنند هیچ‌چیز جز پنالتی گوگل برای شما نمی‌خرند.

بهترین نوع بک‌‌لینک

بهترین نوع بک‌لینک، استفاده از سایت‌هایی است که شما می‌توانید در آن‌های حساب کاربری داشته باشید مثل اینستاگرام، ویرگول، ویکی‌پدیا و … که خودتان می‌توانید از آن وب‌سایت‌ها به سایت خود و یا صفحه موردنظر لینک بازگشتی بزنید. این به سئو شما نیز کمک می‌کند و چون این لینک‌ها می‌توانند برای مدت طولانی در آن صفحه‌ها قرار بگیرند وب‌سایت شما پنالتی نمی‌شود.
تا اینجا به سئو کلاه‌‌سیاه و سئو کلاه‌‌سفید در نتایج گوگل پرداختیم و قرار است پادکست‌‌های بیشتری در ارتباط با سئو بشنوید. با پادکست‌‌های میهن وردپرس همراه باشید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.
منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

وبینار و بررسی دلایل افزایش چشمگیر کاربران آن

وبینار و بررسی دلایل افزایش چشمگیر کاربران آن

وبینارها یک روش تعاملی جدید برای جذب کاربران، اشتراک گذاری تجربه‌ها و رشد کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *