صفحه اصلی / اموزش وردپرس / بهینه سازی قابلیت سرچ و جستجوی پیشرفته وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

بهینه سازی قابلیت سرچ و جستجوی پیشرفته وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

همانطور که می دانید تمامی وب سایت ها و فروشگاه های تجارت الکترونیکی آنلاین باید همیشه به جزئیات خود توجه داشته باشند. در حالی که اعتقاد بر این است تجار آنلاین بیشتر بر روی عناصری مانند صفحه محصول، رنگ، الگوی صفحه، کپی رایتینگ و غیره تمرکز داشته باشند تا تا نرخ تولید بهتری داشته باشند، به نظر می رسد برخی از آن ها به ویژگی جستجوی پیشرفته وردپرس خود توجه ندارند.

بیشتر ما، خواه ناخواه با موتور جستجوی گوگل و یا هر ابزار دیگری به طور منظم جستجوهای آنلاین را انجام می دهیم. هر وب سایتی که تجربه جستجو با کیفیت پایین تری را ارائه دهد، در مقایسه با سایر سایت هایی که از سیستم جستجوی پیشرفته تری برخوردار هستند آن چنان خوشایند به نظر نمی رسند. این موضوع ممکن است کاربران را از سایت شما دور کند، میزان بازدید را کاهش دهد و به رتبه بندی شما در موتور جستجوی نهایی، آسیب برساند.

اغلب بازدیدکنندگانی که به یک وب سایت مراجعه می کنند به دنبال یک مورد خاص و یا دسته خاصی از محتوا می باشند. این کاربران با وارد کردن نام کالاهایی که ممکن است بخواهند مرور کنند، هدف مشخصی برای خرید کردن دارند.

شما برای کمک به آن ها در یافتن سریع و آسان مطالب مرتبط با سوالاتشان و اطمینان حاصل کردن از اینکه محصول شما بهترین تجربه را برای بازدیدکنندگان ایجاد می کند به یک ابزار جستجو نیاز دارید. هر یک از این گزینه ها جستجوی در سایت شما اصطکاک را کاهش می دهد و کاربران در مدت زمان کمتری به محتوای موردنظر خود را پیدا خواهند کرد.

خوشبختانه افزونه های وردپرس برای کمک به شما در این باره به وجود آمده اند. ما در این مقاله ما می خواهیم بهترین پلاگین وردپرس را برای بهبود عملکرد جستجو در سایت و جستجوی پیشرفته وردپرس معرفی کنیم و همچنین نحوه ی بهبود امکان جستجو در وب سایتتان را به شما آموزش دهیم.

ابزار سرچ و یا جستجو چیست؟

بهینه سازی قابلیت سرچ و جستجوی پیشرفته وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگانیک نوار جستجوی پیشرفته وردپرس می تواند ابزار کوچکی باشد که می توانید به سایت خود اضافه کنید (چه در نوار کناری ، هدر ، فوتر و غیره) که به افراد این امکان را می دهد تا کل سایت شما را برای آنچه که می خواهند جستجو کرده و به محتوای موردنظر خود سریع تر دسترسی پیدا کنند.

نوارهای جستجو از این جهت منحصر به فرد هستند که هیچ سودی برای موتورهای جستجو ندارند! مواردی  مانند؛ پیوندهای شبکه های اجتماعی ، صفحات تماس ، پیوندهای دسته بندی و غیره که در همه صفحات خود قرار می دهید ، از مزایای سئو بهره مند می شوند ، زیرا به موتورهای جستجو در اطراف سایت شما کمک می کند تا به شما در خزیدن و فهرست بندی محتوای شما کمک کنند.

اما موتورهای جستجو نمی توانند از این جعبه های جستجو استفاده کنند ، آن ها نمی توانند هیچ چیز را وارد آن کنند بنابراین نمی توانند از این طریق در سایت شما محتوای خاصی را جستجو کنند. به همین دلیل جعبه های جستجو فقط برای بازدید کنندگان شما مورد استفاده قرار می گیرند و این امر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

چرا باید از ابزار جستجوی پیشرفته وردپرس در سایت خود استفاده کنیم؟

بهینه سازی قابلیت سرچ و جستجوی پیشرفته وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

Illustration of search bar

صرف نظر از آنچه که تجارت شما ارائه می دهد ، مخاطبان شما احتمالاً در موتورهای جستجو مانند گوگل در جستجوی محصولات و یا خدمات شما هستند و اگر می خواهید آن ها را به سایت خود جذب کنید ، به بهینه سازی ابزار جستجو در سایت خود نیاز دارید .

 1. به بازدیدکنندگان آنچه می خواهند را در مدت زمان کم ارائه می دهد.

یکی از اهداف مهم شما در دنیای آنلاین همیشه باید این باشد که بهترین و کارآمدترین تجربه را به مشتریان خود ارائه دهید. شما باید درک کنید که مصرف کنندگان برای رسیدن به هدف خود چه می خواهند. همانطور که داده ها و آمار نشان می دهد ، بسیاری از افراد می خواهند بتوانند وب سایت شما را به سرعت و به راحتی مرور کنند.

بنابراین اگر سایت بزرگی دارید ، جستجوی پیشرفته وردپرس به کاربران شما امکان می دهد آنچه را که به دنبال آن هستند به سرعت پیدا کنند. اگر یک وبلاگ ، سایت تجارت الکترونیک یا صدها صفحه دسته بندی شده خوب توسعه یافته دارید ، یافتن آنچه که بدنبال آن هستند فقط با کلیک کردن بر روی دسته ها ممکن است بسیار دشوار باشد. جستجو را راهی برای فرار کاربران بدانید که در سایت شما سردرگم شده اند. اگر آن ها نتوانند مکانی منطقی برای رفتن از یک مکان به مکانی دیگر پیدا کنند ، به عملکرد جستجوی شما روی می آورند.

مهم نیست که هر کاربر از کجا وارد سایت شما شود ، یک نوار جستجو به آن ها این امکان را می دهد تا موضوعات و یا صفحات خاص را سریع پیدا کنند طبق مطالعه ای که توسط SAP انجام شده ، در بین کسانی که از آن ها خواسته شده است بهترین ویژگی ها و عملکردهایی را که بیشتر از سایر تأمین کنندگان می خواهند ارائه دهند ، ۶۰ درصد گفتند که عملکرد جستجوی پیشرفته می خواهند. این امر به ویژه در عصر تلفن های هوشمند بسیار مهم است. بنابراین وجود داشتن سیستم جستجو در وب سایت به شما کمک می کند تا تجربه ی کاربران را بهبود دهید و محتوای موردنیاز آن ها را در مدت زمان کم ارائه دهید.

 1. امکان سرچ در سایت می تواند درآمد شما را افزایش دهد.

اگر کاربران نتوانند از طریق محتوای صفحه اصلی شما یا منوی پیمایش سایت شما به خواسته های خود برسند آن ها محصولات شما را پیدا نخواهند کرد و در نهایت محصولات شما به فروش نخواهد رسید. اگر سیستم جستجوی شما در سایت موثر باشد ، باید پیشرفت های ثابت و قابل ملاحظه ای در سفر کاربر مشاهده کنید.

یک جستجوی پیشرفته وردپرس ، بازدیدکننده را فقط با یک لیست روبه رو نمی کند. علاوه بر نتایج جستجو ، یک ابزار جستجوی حرفه ای همچنین موضوعات مرتبط مانند لوازم جانبی مناسب را پیشنهاد می کند یا به اخبار روز یا رویدادهای آینده نیز اشاره دارد.

اپراتورهای فروشگاه آنلاین می توانند با موفقیت اقدام به فروش و فروش متقابل کنند و می توانند در لیست نتایج جستجو نه تنها کالای مورد نظر شما را پیدا کنند، بلکه لوازم جانبی متناسب را نیز مشاهده کنند. با مقایسه درآمد به دست آمده از افرادی که در سایت جستجو می کردند با افرادی که این کار را انجام نمی دادند ، متوجه خواهید شد که افرادی که از امکان سرچ در سایت خود استفاده می کنند در کل درآمد بیشتری دارند زیرا جستجوی پیشرفته امکان جلب مشتری به خرید را زیاد میکند.

 1. از طریق نتایج سرچ می توانید به اطلاعات ارزشمندی دست یابید.

برای تحلیل این نتایج شما باید چند سوال کلیدی در مورد سفر کاربر از خود بپرسید. از خود بپرسید که مشتریان بالقوه شما به دنبال چه هستند و چگونه می توانید از این نتایج برای درک بهتر خواسته های مردم و بهبود استراتژی محصول خود استفاده کنید؟ افراد هر چند وقت یک بار صفحه “نتیجه ای یافت نشد” را مشاهده  می کنند و وقتی بدون هیچ جواب باقی می مانند دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند؟

بدون شک برای هر وب سایت مهم است که بداند بازدید کننده به دنبال چه چیزی است. این به آن ها امکان می دهد تا متوجه شوند بازدید کننده به کدام موضوعات علاقه بیشتری دارند. هر کسب و کاری می توانند از Google Analytics برای تجزیه و تحلیل نتایج جستجوی پیشرفته وردپرس در سایت خود استفاده کند. شما می توانید نتایج خود را در Google Analytics خود ادغام کنید ، می توانید ببینید که افراد چه عبارت خاصی را جستجو می کنند و سپس این اطلاعات را می توان به نفع شما برای اصلاح محتوای صفحه ، سلسله مراتب و یا طرح به کار برد.

استفاده از تجزیه و تحلیل داده محور به این روش می تواند به برخی از بینش های اساسی در مورد رفتار مشتری ، عملکرد سایت شما و کیفیت طرح اولیه شما منجر شود. عملگر سرچ فروشگاه آنلاین را قادر می سازد تا محصولات را به صورت هدفمندتر در اختیار افراد قرار دهند و آن ها را به گروه هدف مناسب عرضه و پیشنهاد کند.

 1. کاربران موبایل عاشق ابزار سرچ هستند!

در دنیای امروزی اغلب کاربران از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند و هیچ چیز از ناوبری پیچیده در یک وب سایت برای آن ها بدتر نیست. در این بین یک عملکرد جستجو می تواند این تجربه را برای شما راحت کند. هنگامی که افراد از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند، ابزار جستجو به آن ها این امکان را می دهد تا سریع و مستقیم به صفحه مورد نیاز خود بروند. به طور کلی ، یک عملکرد جستجو در وب سایت شما ، تجربه ای روان و یکپارچه را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.

 1. افراد مدت بیشتری در سایت شما خواهند ماند.

با استفاده از ابزار جستجوی پیشرفته وردپرس بهینه شده، جستجوی کاربران در کل وب سایت شما آسان تر خواهد بود و احتمال اینکه آن ها در سایت شما بیشتر جستجو کنند بسیار زیاد خواهد بود. اگر یافتن آنچه در جستجوی آن هستند برای کاربران آسان نباشد ، آن ها به مکانی دیگر می روند که بتواند نیازهای خود را برآورده کند. به کاربران این فرصت را بدهید تا با یک نوار جستجو تا حد امکان وب سایت خود را مشاهده کنند و از این طریق بیشتر در وب سایت شما باشند.

چگونه باید ابزار سرچ را در وب سایت وردپرسی خود بهینه کنیم؟

ابتدا نکاتی را که باید هنگام ایجاد یک ابزار جستجوی پیشرفته وردپرس برای وب سایت خود در نظر بگیرید ، بررسی کنیم. بهتر است هنگام ایجاد یک ابزار جستجو ویژگی های زیر را در ذهن داشته باشید:

بیش از هر چیز دیگری ، جستجوی شما باید آنچه بازدیدکنندگان می خواهند را به آن ها نشان دهد. بسته به سایت شما ، بازدید کنندگان ممکن است محتوای خارج از فهرست های پیش فرض وردپرس را جستجو کنند. بنابراین ، باید از ابزاری استفاده کنید که با هدف کاربر کاملاً خود را تطبیق دهد و برای انجام این کار ممکن است لازم باشد که انواع پست های سفارشی و رسانه های خوانا استفاده کنید.

سرعت یکی دیگر از عوامل مهم در جستجوی موثر است. بین میزان کاربرانی که از وب سایت شما چیزی خریداری می کنند و زمان بارگیری ارتباط وجود دارد. در مورد نتایج جستجو نیز همین مورد وجود دارد. هر چیزی که بیش از چند ثانیه طول بکشد و کاربران را دلسرد می کند. هنگام در نظر گرفتن زمان بارگذاری نتیجه جستجو ، حتی زمان بارگیری در نیم ثانیه می تواند مضر باشد.

در سال ۲۰۱۲ گوگل با افزایش نتایج از ۱۰ به ۳۰ آزمایشی بر روی نتایج جستجو انجام داد. نتیجه نشان داد که درآمد و ترافیک ۲۰٪ کاهش یافته است زیرا بارگیری نتایج جستجوی اضافی میلی ثانیه بیشتر طول کشیده است. این مسئله تنها در تعداد کمی از موارد در وبلاگ ها یا فروشگاه های کوچکتر آن چنان مهم  نخواهد بود. اما برای وب سایت های بزرگ تر ، به افزونه ای نیاز دارید که به طور موثر محتوای شما را نمایه سازی کرده و در اسرع وقت واکشی می کند و در اختیار کاربر قرار می دهد.

به عنوان مثال شرکت آمازون گزارش داده است که “هر یک ثانیه کمتر و سریع تر برای آن ها ۱٫۶ میلیارد دلار فروش خواهد بود”. بنابراین ، آزمایشات را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که زمان بارگیری شما قابل قبول است. این آزمایشات شامل بررسی زمان بارگیری در دستگاه های تلفن همراه است.

منظور از طرح همان ظاهر نوار جستجو و صفحه نتایج است.  صفحات نتایج را می توان با تکنیک هایی مانند برجسته سازی نتایج خاص ، دسته بندی آن ها  در صفحات خاص و … بهبود بخشید . نوار جستجو در جستجوی پیشرفته وردپرس باید حداقل به میزانی باشد که کاربران متوجه آن شده و به وضوح در تمام صفحات قابل اجرا دیده شود.

 • فیلتر و مرتب سازی

این یکی دیگر از ویژگی های رابط کاربری مفید است که به کاربران کمک می کند در زمان کمتری آنچه را که می خواهند پیدا کنند. اینکه مشتری بر روی وب سایت شما کلیک کند یا از آن خارج شود می تواند مربوط به صفحه نتایج جستجو باشد. شما نه تنها می خواهید تجربه جستجو آسان و بدون دردسر باشد ، بلکه می توانید نتایج مربوطه را نیز به ارمغان بیاورید.

فیلتر کردن و مرتب سازی در برخی از سایت ها بسیار مورد خوبی است و به محدود کردن جستجوها کمک می کنند. با داشتن موتور جستجوی خود در سایت خود ، شما باید سعی کنید که جستجوی کاربران خود را تا حد زیادی سفارشی کنید. پس از آن کاربر باید بتواند جستجوی خود را با ویژگی هایی مانند اندازه ، طول ، قیمت و غیره فیلتر کند.

استفاده از فیلترها به محدود کردن گزینه های موجود برای مشتری کمک می کند تا بیش از حد تحت فشار قرار نگیرند و بنابراین می توانند کالای مورد نظر خود را سریعتر پیدا کنند. اما در سایت های دیگر مانند سایت های تجارت الکترونیکی بزرگ با لیست های زیادی از محصولات و انواع مختلف در هر محصول کاملاً ضروری است.

بهینه سازی قابلیت سرچ و جستجوی پیشرفته وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگانذهن انسان سریع تر از متن به شکل واکنش نشان می دهد. در این حالت، نماد ذره بین در جستجوی پیشرفته وردپرس مهم است زیرا کاربر بلافاصله می تواند آن را به عنوان نشانه ای برای قسمت جستجو شناسایی کند و درک آن برای تمامی افراد راحت است بنابراین از یک نماد ذره بین استفاده کنید.

 • متن راهنما در کادر جستجو

وقتی به مشتریان خود می گویید چگونه کلمات کلیدی را در نوار جستجوی وب سایت خود وارد کنند ، کار شما آسان تر می شود. نمونه کلمات قابل جستجو را در سرچ بار سایت خود وارد کنید به گونه ای که به کاربر نشان دهد چه کلماتی را وارد کرده و چگونه می توانند سریع تر نتیجه بگیرند. اطمینان حاصل کنید که هنگام شروع تایپ توسط کاربران ، متن راهنما ناپدید شود.

کاربرانی که نام دقیق کالای مورد نظر خود را نمی دانند ممکن است کلمات مرتبط را که به عنوان کلمات کلیدی شناخته می شوند در نوار جستجو تایپ کنند. امکان وارد کردن کلمات کلیدی در جستجوی پیشرفته وردپرس شما باید آنقدر قوی باشد که همه محصولات مرتبط را در یک لیست بر اساس کلماتی که کاربر در نوار جستجو تایپ می کند نمایش دهد. یک محصول ممکن است در مناطق مختلف جهان با چندین نام شناخته شود. هنگام وارد کردن کلمات کلیدی پیش فرض به وب سایت خود ، اطمینان حاصل کنید که کلمات مترادف را برای محصولات خاص وارد کرده اید.

موقعیت کادر جستجو در سایت می تواند بر تصمیم کاربر در استفاده از آن برای جستجوی محصولات تأثیر بگذارد. پیمایش باید در کل سایت از جمله جعبه های جستجوی سایت مشخص باشد. این امر به این دلیل است که بازدیدکنندگان می توانند به راحتی به هر صفحه ای که می رسند جستجوی خود را انجام دهند.

اطمینان حاصل کنید که در هر صفحه ای که کاربر به آن پیمایش می کند ، سرچ بار نشان داده شده است و هر زمان که می خواهند جستجو کنند ، لازم نیست که به صفحه اصلی برگردند. با این حال به خاطر داشته باشید که شما باید از هرگونه سردرگمی در سایت خود جلوگیری کنید. بنابراین برای انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که نوار جستجو را خیلی نزدیک به جعبه های دیگر مانند ثبت نام خبرنامه یا جستجوی کدپستی قرار ندهید.

نوار جستجوی خود را آنقدر انعطاف پذیر کنید که بتواند محصولی را که مشتری به دنبال آن است را شناسایی کند حتی اگر کلمات کلیدی را با غلط املایی وارد کند.

 • پیشنهادات خودکار

قابل پیش بینی بودن آرامش بخش است. وب سایتی باشید که شهرت خود را در ارائه پیشنهاداتی بر اساس چند حروف الفبای تایپ شده توسط یک کاربر به خود بدست آورده باشد. با استفاده از این ویژگی در نوار جستجوی خود ، با کاهش کارهایی که بازدید کننده باید انجام دهد ، تجربه جستجو را بهبود می بخشید.

با تایپ کردن کاربر ، محصولات مختلفی پیشنهاد می شوند و به راحتی می تواند از میان آن ها محصول موردنظر خود را پیدا کند. استفاده از تصاویر نه تنها جذابیت بصری ایجاد می کند بلکه به آن ها این امکان را می دهد که محصولات را سریعاً بررسی کنند و حتی فروش شما نیز بیشتر شود.

 • طول متن وارد شده در کادر

همه ما با کادر های کوچکی در جستجوی پیشرفته وردپرس روبرو شده ایم که کلمات را پنهان می کند و باعث می شود کاربران به چپ و راست حرکت کنند تا کلمه هایی را که تایپ می کنند ردیابی کرده و یا اصلاح کنند. این شانس تایپ کلمات تکراری را افزایش می دهد و نتایج جستجو را بسیار کند تر و نامعتبر تر می کند. به یاد داشته باشید که افراد هرگز تجربیات بد را فراموش نمی کنند و در آینده ، آن ها از وب سایت های این چنین که تجربه ی کاربری بدی دارند را بازدید نمی کنند.

اینجاست که طراحی وب سایت به کار می رود. سعی کنید از قرار دادن اطلاعات بیش از حد در وب سایت خود اجتناب کنید و حجم آن ها را به حداقل برسانید تا نوار جستجو به راحتی مشخص شود. فرض کنید رنگ پس زمینه صفحه وب سایت شما قرمز باشد. اگر نوار جستجوی شما نیز قرمز باشد ، اصلاً دیده نمی شود. به جای آنبه رنگ کنتراست بدهید تا برجسته شود.

 • دکمه مناسب برای انجام عمل جستجو

این دکمه باید متفاوت از بقیه دکمه های قابل کلیک در صفحه وب سایت شما باشد. با این حال ، آن را به گونه ای طراحی نکنید که اصلاً به چشم نیاید. این دکمه باید با طراحی بقیه وب سایت مطابقت داشته باشد و دارای یک ثبات بصری باشد.

چگونه یک سرچ بار در وب سایت خود داشته باشیم؟

برای ایجاد یک سرچ بار در وب سایت وردپرسی خود راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از یک افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس قدرتمند برای بهینه سازی سرچ در وب سایت خود می باشد. افزونه Reactive Pro یک افزونه جستجوی بسیار پیشرفته برای وردپرس است. افزونه ی Reactive Pro یک پلاگین قدرتمند برای ابزار سرچ می باشد که می توانید با استفاده از آن جستجو را برای مشتریان خود آسان کنید. پلاگین جستجوی پیشرفته ری اکتیو قابلیت فیلتر کردن را دارد و نصب ساده یکی از مزایای آن می باشد.بهینه سازی قابلیت سرچ و جستجوی پیشرفته وردپرس | وردپرس داغ | افزونه رایگان

این یک افزونه جستجوی ایده آل برای وردپرس است زیرا با ووکامرس قابل اجرا است و سازگاری دارد. در ابتدا باید این افزونه را در وردپرس خود نصب کنید. شما در این افزونه می توانید مواردی مانند کادر تأیید ، جعبه متن ، دکمه ، جعبه انتخاب و غیره را انتخاب کنید و آن را به طور کامل سفارشی سازی کنید. این افزونه همچنی ویژگی مرتب سازی دارد که با انتخاب آن می توانید انواع پست خود را مرتب و فیلتر کنید. از دیگر مزایای استفاه از این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت سفارشی کردن اغلب مولفه های سچ مانند دکمه ها ، رنگ ها ، آیکن ، و بسیاری دیگر
 • جستجوی انطباقی و اضافه کردن پیشنهادات خودکار
 • سرعت بالا (حجم زیادی از داده ها را می توان فوراً جستجو کرد. )
 • چندین نوع معیار جستجو می تواند معرفی شود.
 • امکان فیلتر کردن موارد و جستجوی پیشرفته

چرا باید افزونه جستجوی پیشرفته “Reactive” را انتخاب کرد؟ این افزونه را باید به دلایل زیر در سایت وردپرسی خود استفاده کنید:

سازگاری:

این افزونه کاملاً با وردپرس و ووکامرس سازگار است و بسیار عالی کار می کند. بنابراین هیچ مشکلی برای پیاده سازی در سایت شما وجود ندارد.

راحتی در استفاده:

استفاده از آن در هر وب سایت وردپرسی واقعاً بسیار آسان و ساده است. استفاده از این افزونه در وب سایت خود دشوار نیست و یک رابط بسیار ساده دارد و از لحاظ گرافیکی بسیار واضح و قابل تنظیم است.

طراحی و ویژگی ها:

این افزونه از طراحی بسیار غنی برخوردار است و دارای ویژگی های فراوانی است. همچنین دارای چندین الگوی شبکه ای زیبا می باشد.

ویژگی های جستجو:

بسیاری از ویژگی های جستجوی پیشرفته وردپرس مانند اعمال فیلتر ، انتخاب ساده ، انتخاب تصویر ، انتخاب رنگ ، انتخاب برچسب ، انتخاب دکمه و غیره را دارا است.

جمع بندی

امروزه داشتن سرچ بار و جستجوی پیشرفته وردپرس و بهینه سازی آن در هر وب سایتی یک استراتژی بازاریابی بسیار موثر است که کاربران را در مورد محصولاتی که به آن علاقه مند هستند به روز می کند. این بدان معنی است که سابقه جستجوی کاربر ثبت و کنترل می شود و می توان با آنالیز آن ها اطلاعات بسیار مفیدی را بدست آورد. یک نمونه جستجوی نمونه نه تنها به کاربران پیشنهاداتی ارائه می دهد ، بلکه مشخص می کند که چه چیزهایی را می توانند در وب سایت شما جستجو کنند. بنابراین یک عملکرد جستجوی خوب در وب سایت می تواند باعث شود که شما از رقبای خود برجسته شوید بنابراین استفاده ی درست و اصولی از آن بسیار مهم می باشد.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

قالب چند منظوره وردپرس چیست و چه کاربردهایی دارد؟ | وردپرس داغ | افزونه رایگان

“ساید بارها ، ویجت ها ، فوتر ، افزونه ها ، دسته ها ، قالب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *