در ساخت یک سایت خبری، طراحی همه چیز است. خوانندگان می خواهند مستقیماً به اطلاعات مورد نظر خود برسند. آنها نمی خواهند ناوبری نامشخص یا رابط کاربری بصری زیاد مانع آنها شود. به همین دلیل انتخاب قالب  مناسب برای کار بسیار مهم است. به هر حال، بسیاری از قالب های خبری با طراحی ضعیف وجود دارد.

ویژگی های خاصی که هنگام انتخاب قالب خبری باید به آن توجه داشته باشید، با هدف سایت شما متفاوت است، اما مطمئناً می خواهید قالبی را انتخاب کنید که خوانایی و سهولت پیمایش را در اولویت قرار دهد. همچنین باید مطمئن شوید که قالب برای موتورهای جستجو بی عیب و نقص بهینه شده است، زیرا خوانندگان تنها مناسب ترین و به روزترین مطالب خبری را می خواهند. علاوه بر این، اگر قصد کسب درآمد از سایت خود را دارید، پشتیبانی آسان برای تبلیغات ضروری است.

برای کمک به تصمیم گیری درست شما، ما لیستی از بهترین قالب خبری وردپرس را جمع آوری کرده ایم. در ادامه آن ها را می بینیم.

بهترین قالب های خبری وردپرس

۱٫SmartMag

بهترین قالب های خبری وردپرس در سال ۲۰۲۱ | وردپرس داغ | افزونه رایگانSmartMag یک قالب وردپرس خبری قدرتمند و بسیار متنوع است.

SmartMag با داشتن فهرستی از ویژگی های زیاد، یک قالب وردپرس چشمگیر برای ساخت وب سایت های خبری است. از آنجایی که این قالب چند سالی است که برای ایجاد وب سایت های غنی از محتوا گزینه ای محبوب است، نه تنها تعداد زیادی کاربر را جذب کرده است، بلکه از نظر ویژگی هایی که به آن دسترسی پیدا می کنید و انواع سایت های خبری که برای آن مناسب است نیز افزایش یافته است.

فقط با نگاهی گذرا به تغییرات، مشخص می شود که چقدر این قالب از زمان انتشار اولیه به روز شده و بهبود یافته است. با این حال، اگر واقعاً می خواهید SmartMag را بهتر بشناسید، مشاهده نسخه ی نمایشی وب سایتی که با این قالب ارائه می شود، مکانی عالی برای شروع است. با انجام این کار می توانید ۱۵ نسخه نمایشی وب سایت خبری آماده را که می توانید هنگام خرید SmartMag به داشبورد وردپرس خود وارد کنید، تست کنید.

نسخه های نمایشی طیف وسیعی از سایت های خبری را پوشش می دهند و این موضوع را به موضوعی تبدیل کرده است که باید برای مخاطبان زیادی جذاب باشد. برخی از نمونه های آن نسخه های نمایشی شامل طراحی سایت هایی است که ابزارها را پوشش می دهند، آخرین اخبار فناوری، خبرهای مالی و ورزشی. همه نسخه های نمایشی بسیار متفاوت از یکدیگر هستند ، نه اینکه فقط در طراحی اصلی تغییراتی جزئی ایجاد کنند.

به لطف واگنشگرا بودن  SmartMag، می توانید به راحتی دموها را تغییر دهید. بنابراین، اگر در حال ایجاد یک سایت خبری مسافرتی هستید، اما نسخه نمایشی ورزشی را می پسندید، زمان یا تلاش زیادی برای تنظیم آن لازم نیست تا برای شما مناسب باشد. همچنین می توانید نسخه های نمایشی را حتی بیشتر سفارشی کنید، با استفاده از صفحه ساز المنتور، آنها را تا آنجا که می خواهید شخصی سازی کنید.

هرچند نسخه های نمایشی تنها دلیل انتخاب SmartMag نیستند. همانطور که گفته شد، این قالب دارای ویژگی های زیادی است که به موفقیت وب سایت شما کمک می کند. برخی از نمونه ها شامل کتابخانه وسیعی از عناصر محتوا است که می توانید به صفحات خود اضافه کنید تا آنها را افزایش دهید، ابزارهای اشتراک گذاری اجتماعی برای کمک به ویروسی شدن مطالب شما و بارگیری خودکار پست ها برای درگیر نگه داشتن بیشتر بازدیدکنندگان.

SmartMag یک مثال عالی از یک قالب وردپرس خبری پیشرفته است که استفاده از آن نیز آسان است.

  1. Newspaper

بهترین قالب های خبری وردپرس در سال ۲۰۲۱ | وردپرس داغ | افزونه رایگاناغلب بهترین قالب ها قالب هایی هستند که برای یک هدف خاص طراحی شده اند و نیازهای نوع خاصی از کاربران را در نظر می گیرند.  Newspaper چنین قالبی است وعمداً برای وب سایت های خبری و مجله ساخته شده است.

Newspaper   با بیش از ۸۵۰۰۰ مشتری راضی، در حالی که گزینه های زیادی در سطح حرفه ای ارائه می دهد، در دسترس کاربران بی تجربه است. این یک قالب بهینه سازی شده برای موبایل است که سریع و ساده بوده و عملکرد را در اولویت قرار می دهد. به علاوه، می تواند حجم زیادی از محتوا و تصاویر با وضوح بالا را در حالی که زمان بارگذاری را پایین نگه می دارد، تحمل کند.

رابط کاربری بصری و آسان برای استفاده، روند طراحی را مخصوصا به کمک بیش از ۵۰ نسخه نمایشی از پیش ساخته شده ساده می کند. اگر می خواهید به ایجاد طرح بندی های خود بپردازید، می توانید این کار را با یکی از دو افزونه همراه برنامه ساز صفحه tagDiv Composer یا Visual Composer و ویرایشگر   CSS در فرانت اند انجام دهید. علاوه بر این، با استفاده از tagDiv Cloud Library که صدها قالب از پیش طراحی شده را جمع آوری می کند ، تولید مقالات، دسته یا صفحات جستجو هرگز آسانتر از حال حاضر نبوده است. فقط یک الگو وارد کنید و آن را با سازنده tagDiv Composer درست درفرانت اند سفارشی کنید! علاوه بر این، ده ها ویدجت خبری جهت آب و هوا، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر وجود دارد. همچنین یک سیستم رتبه بندی داخلی و همچنین گزینه ای برای قرار دادن ویدئوها در سراسر وب وجود دارد. همچنین،    Newspaper کاملاً برای Google AdSense بهینه شده است و با سیستمی برنامه ریزی شده است که تبلیغات را به صورت خودکار تشخیص داده و بلافاصله آنها را واکنشگرا می کند.

اگر می خواهید یک وب سایت سریع و واکنشگرا برای انتشار محتوا در چندین کانال آنلاین داشته باشید، این قالب مدرن و جذاب ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

۳٫ TheGem

بهترین قالب های خبری وردپرس در سال ۲۰۲۱ | وردپرس داغ | افزونه رایگاندر ساختن یک وب سایت خبری، چیدمان بسیار مهم است. با توجه به اینکه محتوای بسیار زیادی برای ارائه وجود دارد، شما نیاز به یک روش مشخص برای حرکت در همه این موارد، بدون سردرگمی خوانندگان خود دارید. خوشبختانه TheGem این مورد را تحت پوشش قرار داده است.

TheGem دارای ظاهری شیک و مدرن است که با مجموعه ای از ویژگی های اضافی ترکیب شده است. با وجود گزینه های ناوبری فراوان و همچنین سفارشی سازی هدر و فوتر، می توانید طرح بندی مطابق با نیازهای منحصر به فرد خود ایجاد کنید. به این ترتیب، شما می توانید محتوای خبری خود را برای حداکثر مشارکت ارائه دهید.

علاوه بر این، TheGem به راحتی قابل استفاده است و همراه با افزونه WPBakery Page Builder برای طراحی بی نظیر طراحی شده است. این قالب شامل بیش از ۴۰۰ طرح نمایشی، گزینه های ایجاد صفحه انعطاف پذیر، رابط مدیریت قدرتمند و موارد دیگر است.

اگر به دنبال گزینه ای انعطاف پذیر با قدرت ساختن سایت خبری خود با مشخصات دقیق هستید، TheGem را حتما در  لیست نهایی خود را قرار دهید!

Jannah-4

بهترین قالب های خبری وردپرس در سال ۲۰۲۱ | وردپرس داغ | افزونه رایگاندر گزارش های خبری، شهرت همه چیز است. اگرچه گزارش های خبری تا حد زیادی باید بر اساس تلاش های روزنامه نگاری شما باشد، اما جلوه های بصری وب سایت شما نیز نقش زیادی دارد. خوشبختانه قالب جنه می تواند به شما در مطرح شدن کمک کند.

تعداد زیادی دمو برای این قالب وجود دارد. هر کدام تنها با یک کلیک درون ریزی می شوند و طیف گسترده ای از زمینه های کاری مختلفی را شامل می شوند. برای سفارشی سازی طرح بندی بیشتر (یا طراحی از ابتدا)، می توانید از صفحه ساز drag and drop استفاده کنید.

قالب جنه موارد قابل تاملی را ارائه می دهد که قالب های دیگر ارائه نداده و می تواند شما را برای استفاده از آن ترغیب کند.

به عنوان مثال، یک گزینه برای حذف خودکار محتوای تکراری وجود دارد. در صورت عدم وجود این ویژگی، می توانید تأثیر منفی بر بهینه سازی سایتتان برای موتور جستجو (SEO) مشاهده کنید. علاوه بر این، این قالب شامل قابلیت اعلان دسکتاپ است، بنابراین بازدیدکنندگان معمولی شما می توانند بدون نیاز به مراجعه به وب سایت شما از اخبار فوری مطلع شوند.

اگر بخواهید نگاهی اجمالی به دموها و صفحات فروش داشته باشید، جنه تقریبا شبیه به رقبای خود است. با این حال، شامل برخی از ویژگی های بسیار مفید است، همه در یک طرح شیک قرار گرفته اند.

وقتی در حال ساخت یک وب سایت خبری هستید، می خواهید وب سایتتان سریع، واکنشگرا و انعطاف پذیر باشد. کاربران باید بتوانند از یک مقاله به مقاله دیگر به راحتی حرکت کنند و می خواهید به ویژگی های زیادی دسترسی داشته باشید که بتواند به شما در بهبود تجربه کاربری کمک کند.

MagPlus-5

بهترین قالب های خبری وردپرس در سال ۲۰۲۱ | وردپرس داغ | افزونه رایگانوقتی در حال ساخت یک وب سایت خبری هستید ، می خواهید وب سایت سریع، واکنشگرا و انعطاف پذیر باشد. کاربران باید بتوانند از یک مقاله به مقاله دیگر به راحتی حرکت کنند و شما به ویژگی های زیادی دسترسی دارید که می تواند به شما در بهبود تجربه کاربری کمک کند.

MagPlus در این موارد به شما کمک می کند. این قالب به طور خاص برای سایتهای خبری و موضوعات مشابه طراحی شده است. به خوبی برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است و زمان بارگذاری بسیار کوتاهی دارد. علاوه بر این، MagPlus آماده ترجمه است و به راحتی با AdSense ادغام می شود تا بتوانید از مقالات خود درآمد کسب کنید.

برای اینکه بتوانید سایتی را طراحی کنید که توجه خوانندگان را به خود جلب کند و آنها را تشویق کند که در سایت شما بمانند، هنگام تنظیمات ظاهری، گزینه های زیادی وجود دارد. MagPlus دارای چیدمان های بسیاری برای شروع و بیش از ۳۰ قالب مناسب برای طیف گسترده ای از موضوعات است. همچنین انواع طرح بندی هدر و مقاله، اسلایدر، ویجت و سایر عناصر از پیش ساخته شده وجود دارد.

اگر می خواهید به سرعت یک سایت خبری شیک و سریع بسازید، MagPlus گزینه بسیار خوبی است. با استفاده از این قالب، سایت شما در مدت زمان کوتاهی فعال خواهد شد و بازدیدکنندگان شما هر بار تجربه ای عالی خواهند داشت.

۶- Sahifa

بهترین قالب های خبری وردپرس در سال ۲۰۲۱ | وردپرس داغ | افزونه رایگانبا صدها گزینه برای طراحی و عملکرد، Sahifa  بدون شک یک قالب کاملاً مطرح است.

با وجود این، صحیفه هنوز هم برای یک سایت خبری ارزش دارد. یک پنل مدیریت سفارشی به شما امکان می دهد همه گزینه های قالب را در یک مکان مرکزی ویرایش کنید، و یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن صفحه اصلی در دسترس است. همچنین سازگاری با افزونه WPML صحیفه را آماده ترجمه می کند.

ویژگی های متمایز شامل ستون های کناری چسبنده و پشتیبانی از Ajax Live Search، ویجتی است که آب و هوای فعلی را نشان می دهد . این قالب هشت پوسته پیش فرض را ارائه می دهد، اگرچه، همانطور که در بالا ذکر شد، طراحی پیش فرض آنها برای سلیقه برخی افراد بسیار شلوغ است. وردپرس داغ قالب خبری صحیفه را با ۶ ماه پشتیبانی رایگان و به صورت فارسی سازی شده در اختیارتان قرار می دهد.

سخن پایانی

قالب های موجود در این لیست شامل طیف گسترده ای از ویژگی ها هستند، به شما این امکان را می دهند که روزنامه یا مجله قدیمی را که همه ما از دوران کودکی به خاطر داریم، دوباره بسازید. شما رقابت زیادی را مشاهده می کنید، مخصوصا هنگامی که صحبت از پیشرفت در یک زمینه کاری مشخص می شود. توصیه می شود که قبل از خرید هرگونه قالبی، محتوای نمایشی آن را مشاهده کنید.منبع مطلب

نظر دهید