صفحه اصلی / وردپرس و طراحی قالب / بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

چرا کسب و کار اینترنتی؟

در ابتدا باید گفت چرا کسب وکاراینترنتی به روشی موثر برای درامد زایی در بازار امروز تبدیل شده است ؟

در حال حاضر افراد بسیاری مشغول به کسب درامد از طریق بستر اینترنتی اندو در این زمینه تلاش می کنند، که این تلاش نه تنها بی فایده نیست ،بلکه در مواردی حتی سود بیشتر از کسب و کار های دیگر دارند.حال چند مورد از مزایای کسب و کار اینترنتی را در مقایسه با کسب و کار های دیگر نام میبریم:

راه اندازی کسب وکار بدون هزینه

اگر بخواهید یک فروشگاه داشته باشید، باید کلی هزینه کنید فروشگاه ساخته یا خریداری شود. بعد کلی نیروی انسانی لازم است تا دکور فروشگاه را متناسب با میل شما درست کنند .و کلی نیرو و هزینه های مختلف برای خدمت رسانی به مشتری ها .اما برای ساختن فروشگاه اینترنتی کافی است یک سایت بسازید ومحتوای آن راتنظیم کرده ویک نمای گرافیکی مناسب به آن بدهید وبقیه ی کار هارا به اینترنت بسپارید.

کسب و کار اینترنتی در هر زمان

یکی از مزیت های کسب و کار اینترنتی نسبت به بقیه کسب و کار ها این است که بدون در نظر گرفتن زمان و مکان می توان به آن کسب و کار پرداخت .فرقی نمیکند که کجا باشید در حال سفر یادر محل کار هنگام غروب باشد یا هنگام طلوع .در صورتی که اگر به جای کسب وکار اینترنتی یک فروشگاه داشتید مجبور بودیدهر روز ودر زمانی مشخص از خانه خارج شوید تا بتوانید کسب درآمد داشته باشید همین مسئله کلی از هزینه هارا کاهش می دهد.

بدون نیاز به مجوز

یکی از مشکلات یک کسب و کار نیاز به داشتن مجوز است . گرفتن مجوز نیز نیاز به زمان و هزینه دارد . اما کسب و کار اینترنتی این مشکلات را حل کرده و بدون مجوز نیز میتوان آن را پیاده سازی کرد.البته این مورد برای همه ی نمونه های کسب و کار اینترنتی صدق نمی کند، و برای تعدادی از راه های فروش باید مجوز های مربوطه را تهیه کردتا بتوان به موفقیت های لازم دست یافت.برای مثال مشتریان یک فروشگاه اینترنتی به فروشگاهی اعتماد می کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیک و دیگر مجوز های پرداخت انلاین باشند.

 نبودن محدودیت مکانی و جغرافیایی

از دیگر فواید یک کسب و کار اینترنتی نبودن محدودیت های مکانی و زمانی است که همین باعث شده شما بتوانید در هر کجا که خواستید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و آن را به روش های مختلف مدیریت کنید.و این ویژگی باعث شده امروزه بسیاری از افرادی که توانایی خارج شدن از محیط زنگی خود را ندارند بسیار ساده درامد داشته باشن و بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

۵ روش برتر کسب وکار اینترنتی

حال به بررسی چند روش موثر برای شروع کسب وکاراینترنتی می پردازیم:

-اگر مهارت خاصی دارید:

شما میتوانید در صورت داشتن مهارت و یا تخصص خاصی،آن را تبدیل به آموزش برای دیگران بکنید و آن را در قالب ویدئو ودیگرروش ها منتشر کنید.مطمئن باشید تجربه ها ومهارت های شما برای برخی افراد بسیار ضروری و مهم خواهد بود، که برای یادگیری آن حاضر به پرداخت هزینه هستن.و ترجیحا این مهارت  ها باید جدید باشند و به روش درستی اطلاع رسانی شوند.

 

-اگر خوب می نویسید:

میتوانید اخبار و یا دیگرمطالب و محتوا های تبلیغاتی را بنویسید و از طریق به اشتراک گذاری آنها کسب درآمد داشته باشید.نوشتن مهارتی است که هر کسی توانایی آنرا ندارد پس اگر واقعا از علاقه مندان به این روش کسب درآمد هستید،میتوانید بسیار ساده و در منزل خود بصورت دورکاریی کسب درآمد داشته باشید.

 

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

-اگر استعداد بازاریابی دارید:

این مورد میتواند در مواردی بسیار مفید و با درآمد بسیار بالا باشد و اگر شما واقعا توانایی بازاریابی به روش های مختلف را دارید می توانید از این روش سود بسیاری داشته باشید.پس اگر توانایی ارائه محتوا بصورت قابل فهم و همراه با رعایت کردن اصول رادارید حتما این روش را امتحان کنید.

 

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

-اگر علاقه به خرید و فروش دامنه دارید:

شما میتوانید با خرید دامنه به قیمت پایین و بعد فروش آن به قیمت بالاتر سود بالایی داشته باشید.افراد بسیاری به این روش کسب و کار علاقه مندند و حاضرند در شرایط خاص دامنه های کوتاه و باارزش راخریداری کردا،و سپس به فروش آن به بقیه بپردازند.نکته اینجاست که قیمتی که آن ها دامنه را خریداری کردند باید کمتر از از قیمتی باشد که قصد فروش آن را دارند.

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

-اگر توانایی گرافیکی دارید:

میتوانید با ارائه محتوا های گرافیکی خلاق همراه با ایده های جدید و نوآوری کسب درآمد داشته باشید و کسب و کار اینترنتی مستقل و یاوابسته به شرکت دیگری را داشته باشید.شاید شما آن کسی باشید که بتواند ایده های اجرا نشده در ایران را اجرا کند.در صورت علاقه می توانید با گذراندن دوره های اموزش مهارت های گرافیکی و و یا با دیگر روش های یادگیری ،خیلی راحت در منزل خود درامد داشته باشید.

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

-اگر محصولاتی برای فروش دارید:

میتوانیداز این راه محصولات جدید و یا دست دوم خود را به روش های مختلف بفروشید .میتوانید این کر را با ساخت یک وبسایت ساده و با فروش محصولات معمولی و ساده دور و برتان شروع کرده و سپس به درامد همراه ا سود بالا دست یابید.

برای این کار داشتن یک وبسایت خرید و فروش محصولات خاص بسیار پرکاربرد و مفید خواهد بود و نیز میتوانید این کار را با درست کردن اپلیکیشن مجزای خرید و فروش محصول و یا از طریق اپلیکیشن هایی مانند شیپور و دیوار و…. اغاز کنید.

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان

-و اگر توانایی پیاده سازی ایده جدیدی دارید:

این بار شما می توانید نه با ایده های بقیه بلکه به وسیله ایده های خود درامد داشته باشید و کسب و کاری منحصر برد و مخصوص به خود را داشته باشید برای مثال اپلیکیشنی کاربدی و بدون وجود نسخه قبلی به وجود آورید ویا سایتی طراحی کنید که نیاز قشری از مردم جامعه را برطرف کند.ویا هر روش دیگری که در آن تخصص و مهارتخای دارید و مخواهید در همان حوزه نیز موفق باشید.

همیشه این را بدانید افراد بسیاری به کسب و کار اینترنتی مشغول اند و هرکدام بسته به تلاش خود حقوق مختلفی دارند پس شما هم می تواند جزوی از آن ها باشید و به کسب و کاری که علاقه دارید دست یابید پس این مسیری است که خیلی از افراد دیگر ان را طی کرده و چه بسا به دستاورد هایی هم رسیدند.

بطور کلی برای موفقیت در هر یک از این روش هااولین و اصلی ترین اصل، داشتن صبر برای به نتیجه رسیدن آن است.پس انتظار به نتیجه رسیدن آن در همان ابتدای راه اندازی کار را نداشته باشید و با صبر و شکیبایی و همچنین تلاش و کسب دانش در هر زمینه به کسب و کاراینترنتی مورد نظر خود دست یابید.

 

 

 

 

بهترین روش های راه اندازی کسب و کار رایگان


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

طراحی قالب وردپرس، چرا و چگونه؟!

طراحی قالب وردپرس، چرا و چگونه؟!

یکی از مهمترین عواملی که اکثر کسب و کار های اینترنتی موفق را از رقبایشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *