۱۶ شهریور ۱۴۰۰

در مقاله امروز مکانیک وردپرس به بررسی خودکار لینک های شکسته در وردپرس می پردازیم، افزونه ای که به شما معرفی میکنیم وظیفه بررسی لینک ها و تصاویر و نوشته های وبسایت شما را بر عهده دارد. بطور خلاصه اگر به کاربرد این افزونه اشاره کنم, این افزونه کامل به شما کمک میکنه تا بصورت سریع لینک های شکسته را شناسایی و انها رو اصلاح نمآئید در واقع  اگر یک پیوند یا تصویر خرابی در وبسایت وردپرس شما پیدا کند به شما اعلام خواهد کرد.

بررسی خودکار لینک های شکسته در وردپرس

بررسی خودکار لینک های شکسته در وردپرس و پیدا کردن لینک های ۴۰۴ در وردپرس

ممکن است بارها برای شما پیش آمده باشد که در وبسایتی تصویری را ببینید که لود نمیشود و یا حذف شده است و یا حتی مطلبی در یک سایت باز نمی شود و لینک آن به طور کلی مشکل داشته باشد.

بررسی خودکار لینک های شکسته افزونه Broken Link Checker

افزونه Broken Link Checker وظیفه پیشگیری لینک های شکسته را دارد و با دریافت افزونه از انتهای صفحه و نصب آن میتوانید مطمئن باشید که لینک خرابی در سایت وردپرس شما ایجاد نمیشود ، این افزون بعد از نصب نیز نیاز به هیچ تنظیماتی ندارد.

لینک های خراب و تصاویر خراب در بهینه سازی وردپرس شما موثر است و باعث کاهش بازدید وبسایت وردپرس و ورودی موتورهای جستجو می شوند.

برای جلوگیری کردن از این موارد چندین راه وجود دارد و یکی از آنها نصب افزونه های به این گونه می باشد. افزونه Broken Link Checker تمامی لینک ها و تصاویر وبسایت وردپرس شما را بازدید می کند و درصورت باز نشدن هر یک از آنها در صفحه اصلی مدیریت برای شما هشداری ارسال میکند تا شما نسبت به این مشکل اقدامی انجام دهید.

ویژگی های افزونه بررسی خودکار لینک های شکسته Broken Link Checker

  1. فرستادن ایمیل برای مدیر سایت درصورت مشاهده لینک خراب
  2. مانیتور لینک در پست ها، صفحات، نظرات، لینک ها و زمینه های سفارشی (اختیاری).
  3. تشخیص و تغییر مسیر  لینک ها و تصاویر از دست رفته .
  4. جلوگیری از موتورهای جستجو از لینک های شکسته (اختیاری).
  5. جستجوی لینک های فیلتر شده توسط URL، متن anchor و غیره .
  6. لینک ها  را می توان به طور مستقیم از صفحه پلاگین ، بدون روز رسانی  دستی هر پست ویرایش کنید

امیدواریم از این افزونه نهایت استفاده را ببرید.

موفق باشید

این مطلب رو به اشتراک بگذاریدمنبع مطلب

نظر دهید