صفحه اصلی / آموزش افزونه د گرید / افزونه the grid (آموزش ساخت گرید در وردپرس)

افزونه the grid (آموزش ساخت گرید در وردپرس)

افزونه the grid (آموزش ساخت گرید در وردپرس)

با سلام و احترام، به آموزش ساخت گرید در وردپرس از بخش Vip سایت خوش آمدید، این جلسه یک بررسی خفن از بهترین افزونه اینکار خواهیم داشت، پس با ما در این جلسه همراه باشید…

افزونه the grid (آموزش ساخت گرید در وردپرس)

 

افزونه the grid

اسمش رو شنیده بودید؟ قطعا شاید شنیده باشید که به دنبال آموزش این افزونه بودید. عرض کنم خدمت شما که تقریبا در هر پروژه ای که تا به حال داشتم و نیاز به گرید داشته از همین افزونه استفاده کردم حتی نمایش مطالب شهر وردپرس 🙂

بین خودمان بماند ولی به هر کسی این افزونه را معرفی نکنید چون دقیقا این همان چیزی است که بقیه هر ساعت از شما میپرسند که گرید های سایتت رو چطور ساختی؟ برات نوشتن؟ چقدر سازگاری داره با همه صفحه نمایش ها میشه افزونشو به ما هم بدی؟

 

این گرید یا اون گرید!

تقریبا ۶ ماه خودم شخصا به دنبال افزونه مناسبی برای گرید بودم و هر افزونه ای را تست می‌کردم جوابگو نبود و کم کم به این باور در من در حال شکل گرفتن بود که اصلا به کل افزونه گرید مناسبی وجود ندارد و باید از صفر نوشت!

خلاصه در یکی از روز های باصفای بهاری من با افزونه The Grid آشنا شدم و بعد از کار کردن با این افزونه فریادی از خوشحالی زدم که ایول بهترین افزونه ساخت گرید وردپرس را پیدا کردم پس بزن بریم.

 

در این مقاله هر تجربه ای که از این افزونه کسب کنم را در اختیار شما خواهم گذاشت (البته بیشتر به صورت ویدئویی که در انتهای صفحه میبینید)

 

به کدامین دمو؟

به حدی افزونه گرید کامل هست که اصلا در انتخاب دمو خواهیم ماند، فقط کافیست نگاهی به منوی های سایت رسمی The Grid بیندازید متوجه صحبت من خواهید شد.

افزونه the grid (آموزش ساخت گرید در وردپرس)

صفحه ساز افزونه the grid

باور بکنید یا نکنید این افزونه صفحه سازی دارد که در حد ویژوال کامپوزر می‌شود گرید را طراحی کرد و هر طور که دوست داریم آن را تنظیم کنید به کل یه چیز عجیبی که هر افزونه ای ندارد.

ما مفصل در مورد اینکه چطور با صفحه ساز افزونه کار کنیم صحبت کرده ایم.

افزونه the grid (آموزش ساخت گرید در وردپرس)

حاشیه های افزونه The Grid

بعضی ها افزونه Essential Grid را بهتر از The Grid می‌دانند و بعضی برعکس، ولی در مورد اینکه Essential Grid بهتر است یا The Grid باید بگویم بستگی به نیاز شما دارد هر کدام در بخشی قوی هستند و هر دو برطرف کننده نیاز هستند و امکانات فراوانی دارد.

باور کنید شما از ۲۰ درصد امکانات این افزونه ها هم استفاده نخواهید داشت به حدی که امکانات دارند.

 

دمو های آماده The Grid

اگر دمو های آماده که در سایت می‌بینید را ندارید ما یک نسخه از آن را در اختیار شما می‌گذاریم تا استفاده کنید، در پایین صفحه قابل دانلود است.

البته خود افزونه بعضی از این دمو ها را از بخش پوسته ساز به صورت خودکار درون ریزی می‌کند اما اگر هدفتان تمامی دمو هاست از فایل کامل استفاده کنید و هر کدام را جدا جدا در بخش درون ریزی و برون بری افزونه باگذاری کنید.

 

چطور یک گرید بسازیم؟

عرضم به خدمت شما که ساخت گرید در این افزونه نکات ریزی دارد که در ویدئو زیر مفصل در این موضوع صحبت شده است، حتما ویدئو را تا انتها ببینید و از ساخت گریدتان لذت ببرید 🙂


منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *