افزونه ArForms | دیجی وردپرس


افزونه ArForms یک پلاگین پیشرفته و کاربردی برای سایت های معتبر با موضوعات متنوع و مختلف است. در حالی که پیش از این، پلاگین فرم تماس ۷ و یا پلاگین Quform مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گرفت اما امروزه با پیشرفت نوع جدیدی از پلاگین های کاربردی با امکان استفاده و نصب آسان، افراد ترجیح می دهند تا Arforms را جایگزین پلاگین های قدیمی کنند. افزونه ArForms با گرافیکی زیبا و منحصر به فرد، نه تنها فضای استفاده از آن را بسیار مطلوب کرده است بلکه با استفاده از این تکنیک، جدایی سازی بخش های مختلف را به زیباترین شکل ممکن صورت داده است تا تمامی کاربران و حتی افراد مبتدی بتوانند به آسانی از آن بهره ببرند و فعالیت های خود را بسیار سریع تر از قبل، انجام دهند.مجموعه امکانات منحصر به فرد افزونه ArForms، موجب گشته تا درصد بالایی از کاربران آن، با استفاده از افزونه ArForms که گرافیکی زیبا و عملکردی سریع دارد رضایت داشته باشند. بنابراین توصیه می گردد که اگر هنوز از پلاگین های قدیمی استفاده می کنید در اولین فرصت افزونه ArForms را جایگزین آن کنید و از انجام فعالیت های خود در فضای مجازی لذت ببرید.افزونه ArForms دارای بیش از ۵۰۰ آیکون است که به راحتی می توانید برای انواع مختلف فیلد های خود آیکون تعیین کنید و فضایی شیک و زیبا را ایجاد نمایید. همچنین نمایش یا پنهان نمودن فیلدها، بر اساس شرط قابل کنترل است.

در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های افزونه ArForms اشاره خواهیم داشت.

گرافیک زیبای افزونه ArForms

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد، افزونه ArForms با گرافیکی زیبا و دسته بندی بخش های مختلف، استفاده از آن را بسیار آسان کرده است و با ایجاد محیطی زیبا به تسریع عملکرد کمک شایانی نموده است.

امکان درگ و دراپ کردن فیلدهای مورد نیاز در افزونه ArForms

با عملکردی ساده و روان و تنها با درگ و دراپ (کشیدن و رها کردن)، فیلدهای مورد نظر خود را به ساده ترین روش ممکن در بخش مد نظرتان بکشید و رها کنید؛ همچنین با استفاده از درگ و دراپ می توانید جای فیلدها را تغییر دهید تا به شکل فرم مورد نظر شما در بیاید و به این شکل به بهترین نحو قادر خواهید بود تا با افزونه ArForms کار کنید.

امکان ایجاد فرم های بیشمار و نمونه های آماده در افزونه ArForms

با افزونه ArForms شما می توانید به اندازه ای که نیاز دارید، فرم های مختلف ایجاد کنید. فرم های استخدام، ارتباط با ما، درخواست شرکت در انواع تست ها و… نمونه ای از این دست فرم ها هستند و با امکاناتی از قبیل انتخاب رنگ و پیوست فایل و…بسیار کاربردی می باشند. از مهمترین آپشن های این بخش، وجود تمپلیت های آماده است که می توانید آن ها را انتخاب کنید و یا فیلد های مد نظر خود را به آن اضافه کنید.

ساخت فرم های چند مرحله ای

ممکن است بارها پیش آمده باشد که نیازمند ساخت فرم های چند مرحله ای شده باشید. برخی فرم ها با توجه به موضوع آن، لازم است چند مرحله ای باشد که افزونه ArForms، این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

قابلیت نمایش آمار بازدید کنندگان از فرم ها در افزونه ArForms

یکی از ویژگی های جذاب افزونه ArForms نمایش نرخ آمار بازدیدکنندگان فرم ها است که با استفاده از آن می توان دریافت چه تعداد از کاربران از این فرم ها استفاده کرده اند.

مطلب پیشنهادی  افزونه وردپرس عضویت ویژه ووکامرس

انتخاب و ایجاد استایل منحصر به فرد برای فرم های مختلف

شما می توانید هر کدام از فرم هایی که مد نظر دارید را با استایلی جذاب، شیک و متفاوت طراحی کنید. بی شک یکی از ویژگی های منحصر به فرد و محبوب افزونه ArForms امکان شخصی سازی فرم ها است که هر کدام می توانند منحصر به فرد و بسیار زیبا، طراحی شوند.

ستون بندی به روشی بسیار ساده

گرچه در گذشته و با پلاگین های قدیمی، ستون بندی کاری بسیار مشکل به نظر می رسید، اما امروزه با استفاده از افزونه ArForms به راحتی و با استفاده از درگ و دراپ کردن می توان به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن، فیلدهای مورد نظر خود را در یک ستون قرار دهید و جایگاه فیلدهای مختلف را به سادگی تعیین نمایید.

وجود المان های متنوع در پلاگین ArForms

وجود تعداد زیادی المان متنوع در افزونه ArForms برای به کارگیری در فرم های مختلف، امکان ایجاد فرم های پیشرفته و شیک را به وجود می آورد و شما می توانید به روشی ساده، فرمی پیشرفته و زیبا داشته باشید.

گفتنی است هر کدام از این المان های متنوع، خود نیز دارای امکانات مختلف و متفاوتی می باشد.

افزونه ArForms بسیار پیشرفته و سازگار

ArForms پلاگینی پیشرفته و بسیار واکنش گرا است و در دستگاه های مختلف، به خوبی نمایش داده می شود.

قرارگیری فرم ها به حالت های مختلف

با استفاده از افزونه ArForms شما می توانید فرم های آماده شده را به چهار صورت ساده، پاپ آپ، چسبان و یا شناور در سایت قرار دهید که در صورتی که حالت های چسبان و شناور را انتخاب کنید می توانید آن را در چهار مکان بالا، پایین، چپ و راست سایت قرار دهید. این حالت انتخابی، کشویی است و با قرار گرفتن نشانگر موس بر روی آن، فرم نمایش داده می شود.

 منبع مطلب

نظر دهید