صفحه اصلی / افزونه تجاری وردپرس / افزونه وردپرس نشانه گذاری پست Schema Pro

افزونه وردپرس نشانه گذاری پست Schema Pro

وب سایت خود را به آسانی نشانه گذاری کنید

با یک کلیک ساده و انتخاب رابط می توانید نشانه گذاری را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید. تمام پیکربندی های
نشانه گذاری را که تنظیم می کنید ، به طور خودکار در تمام صفحات و پست های انتخاب شده اعمال می شود.افزونه WP Schema Pro فارسی، سریع ترین و آسانترین راه برای بهینه سازی و پیاده سازی نشانه های Schema روی سایت وردپرسی شما است.

اسکیما چیست؟

 گوگل از روی علایم و نشانه‌هایی که در سایتمان قرار داده‌ایم محتوای سایتمان را می‌فهمد و قصد و منظورمان را متوجه می‌شود. همانطور که ما نیازی نداریم تمام جزئیات یک محله، خیابان یا کوچه را به ذهنمان بسپاریم و با چند نشانه آنجا را به خاطر می‌آوریم، گوگل نیز نیازی به ذخیره کردن خط به خط محتوای ما ندارد. گوگل یک سری نشانه‌ها را به حافظۀ خود می‌سپارد و بر اساس آن‌ها نتایج را در SERPs (صفحه نتایج) طبقه‌بندی می‌کند.که به این نشانه ها اسکیما میگویند و شما از طریق افزونه Schema Pro می‌تواتید وب‌سایتتان را نشانه گذاری کنید

Schema Pro چیست و چه کاربردی دارد؟

شما می توانید با استفده از افزونه وردپرس Schema Pro  وب سایت خود را نشانه گذاری کنید. به عنوان مثال اگر شما فروشنده تی شرت در وب سایت وردپرسی خود هستید، می توانید رنگ ها و سایز های قابل ارائه آن تیشرت را به صورت داده های ساختار یافته قرار دهید. تصور کنید که شما دارای یک سایت وردپرسی آشپزی هستید و دستورالعمل های پخت غذا ها را در آن منتشر می کنید. اگر داده های ساختار یافته را به صفحه دستور پخت یک غذا اضافه کنید، نمایش آن صفحه در نتایج جستجو تغییر خواهد کرد. صفحه سایت شما در نتایج جستجو دارای اطلاعات بیشتری می گردد. داده های ساختار یافته برای کتاب ها، نقد ها، فیلم ها و همینطور محصولات فروشگاه اینترنتی شما وجود دارند. در همه این موارد استفاده از داده های ساختاری موجب غنی تر شدن نمایش سایت وردپرسی شما در نتایج جستجو می گردد.

روش های استفاده از نشانه گذاری اسکیما

نشانه گذاری Schema را در بخش های مختلف سایت و به طرق مختلف می توان مورد استفاده قرار داد. موتورهای جستجو موارد زیادی از جمله موارد زیر را توسط استفاده از نشانه گذاری اسکیما شناسایی می کنند.

  • تصاویر و عکس هایی که در صفحات وب سایت قرار می گیرد.
  • اسامی نویسنده یا نویسنده هایی که در داخل محتوا به آن اشاره شده است.
  • تاریخ انتشار مطالب وب سایت
  • تعیین شماره آخرین ویرایش مطالب
  • عنوان مطالب با همان عنوان صفحه وب سایت
  • نوع فرمت صفحه
  • افزونه وردپرس نشانه گذاری پست Schema Pro
تاثیر افزونه وردپرس Schema Pro  و بهبود سئو

نشانه‎گذاری توسط افزونه وردپرس Schema pro برابر با رنک بهتر و صحیح برای وب‎سایت های وردپرسی می باشد. علاوه بر این می‎تواند باعث افزایش شانس نمایش یافتن در نتایج جستجوی گوگل و یا قابلیتی همانند با Google Recipe View  شود. زمانی که کد HTML وب ‎سایت وردپرس شما دارای ریز داده ‎های اسکیما است، موتور های جستجو بهتر محتوای مطلب سایت وردپرس شما را تشریح و به دنبال آن باعث افزایش امکان دیده شدن شما و تشخیص کلمات کلیدی اصلی به وسیله گوگل می‎شوند.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

افزونه نوبت دهی وردپرس • افزونه نوبت دهی ووکامرس

افزونه نوبت دهی وردپرس • افزونه نوبت دهی ووکامرس

افزونه نوبت دهی وردپرس کسب و کار هایی که به رزرواسیون نیاز دارند میتوانند وردپرس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *