افزونه وردپرس مستر اسلایدر | دیجی وردپرس


افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider یکی از بهترین افزونه های اسلاید شو برای وردپرس است. با نصب و استفاده از افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider، می توانید به هر اندازه که نیاز داشته باشید در بخش انتخابی خود در سایت، اسلایدشو های مختلف و متنوع ایجاد نمایید.

افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider، یکی از پیشرفته ترین افزونه های وردپرس است که کاربرد بسیار زیادی دارد. این افزونه که با ارائه اسلایدشو حرفه ای، کاربران زیادی را جذب خود کرده است، با همه انواع قالب های وردپرس سازگاری دارد و به یکی از پرفروش ترین افزونه های اسلایدشو تبدیل شده است.

افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider پیشرفته علاوه بر آن که پاسخگوی رزولیشن های مختلف و صفحه نمایش دستگاه های متفاوتی همچون انواع گوشی و تب لت را دارا است، بسیار واکنش گرا نیز می باشد و با ارائه تصاویر به شکلی مدرن و پیشرفته، زیبایی و جلوه خاصی به نمای سایت می بخشد و مخاطبان زیادی را جذب آن می کند.

افزونه مستر اسلایدر با سایت های چند زبانه هم سازگاری بالایی دارد و درون ریزی و برون ریزی آن بسیار ساده و آسان است.

در این مطلب می‌خوانید:

گرافیک شیک و قابلیت درگ کردن اسلایدها در افزونه وردپرس مستر اسلایدر

اسلایدر ها از گرافیکی بسیار شیک و زیبا برخوردار هستند که زیبایی سایت را دو چندان می کنند. در افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider، می توان اسلایدها را لایه بندی کرد و از چند نمونه متحرک استفاده نمود. همچنین شما کاربران می توانید به صورت آنلاین ویرایش اعمال شده را مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی  افزونه لیست علاقه مندی کاربران وردپرس

در این افزونه، امکان درگ و دراپ (کشیدن و رها کردن) اسلایدر ها وجود دارد و به آسانی می توانید المان های انتخابی خود را روی اسلایدر ها قرار دهید.

افزونه با سازگاری زبان فارسی

افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider به خوبی با زبان فارسی سازگاری دارد و در بخش تنظیمات و مدیریت به راحتی می توانید از آن استفاده کنید، زیرا زبان فارسی به طور دقیق و قابل فهم قرار گرفته است و به طور دلخواه و مدیریت شده، به خوبی قادر هستید تا اسلایدشو مد نظرتان را تنظیم نمایید.

ایجاد طرح و اسلاید سفارشی

در افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider، امکان ایجاد طرح سفارشی و خلاق و نو وجود دارد. علاوه بر آن که می توانید استایل های مختلف و متنوعی را برای اسلاید خود انتخاب کنید، همچنین قادر خواهید بود تا انواع افکت و انیمیشن روی آن اضافه کنید و یا طرح هایی نو برای نمایش اسلاید بسازید.

وجود طرح های اسلایدشو آماده، جذاب و کاربردی

وجود ۳۳ طرح آماده در افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider در بخش مدیریت اسلایدر، خود یک ویژگی محبوب و منحصر به فرد است. در این افزونه طرح های متنوع و آماده ای وجود دارد که برای بسیاری از سایت ها با موضوعات مختلف، کارآمد و مفید است.

نکته دیگر برون ریزی و درون ریزی اسلایدر است و در صورت تمایل، در مدت زمانی کوتاه و حدود تنها چند ثانیه، می توانید اسلایدر مد نظر خود را با تمامی تنظیمات انجام شده، در سایت دیگری استفاده کنید.

برخی دیگر از ویژگی های افزونه وردپرس مستر اسلایدر Master Slider

سازگاری با انواع مرورگرها و دستگاه ها (انواع تب لت و گوشی و صفحه لمس مختلف آن ها)

امکان نمایش ویدیو در اسلایدر

اضافه کردن افکت در اسلاید
امکان نمایش متن در اسلاید ها

سازگار با زبان فارسی و دارای پنلی کاملا فارسی
ایجاد اسلاید های چند لایه ای
دارای افکت های پارالکس
بهینه شده از نظر سئو و…

 منبع مطلب

نظر دهید