یکی از بهترین افزونه ها برای افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس، افزونه Custom Product Tabs for WooCommerce است. اگر محصولات فروشگاه اینترنتی شما طوری است که باید دارای توضیحات متفاوت باشد، می توانید آن ها را در تب های اضافه تر از تب توضیحات قرار دهید. به عنوان مثال در سایت دیجی کالا دیده اید که علاوه بر تب توضیحات، تب های دیگری هم وجود دارد که مثلا مشخصات محصول را درج کرده اند. برای این کار می توانید از این آموزش استفاده کنید.

افزونه Custom Product Tabs for WooCommerce تا کنون بیش از ۶۰ هزار نصب فعال داشته است و امتیاز ۵ از ۵ را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

کار با این افزونه بسیار ساده است. پس از نصب افزونه و فعال سازی آن، کافیست به صفحه ویرایش محصول خود بروید. خواهید دید که یک بخش جدید با نام Custom Tabs در قسمت اطلاعات محصول اضافه شده است.

در اینجا روی گزینه Add a Tab کلیک کنید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

در زبانه جدید ایجاد شده، می توانید نام تب و محتوای آن را درج کنید و سپس روی گزینه Save Tabs کلیک کنید. همچنین اگر بخواهید تب های بیشتری برای محصول خود ایجاد کنید، باز هم می توانید روی گزینه Add a Tab کلیک کنید تا تب های بیشتری را بسازید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

حال اگر به صفحه محصول خود مراجعه کنیم، تب های جدید ایجاد شده را خواهیم دید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

اگر دقت کرده باشید، یک گزینه دیگر با عنوان Add a Saved Tab وجود دارد. این افزونه این امکان را به شما می دهد که اگر یک سری تب های برای محصولات شما مشابه است، آن ها را ایجاد و ذخیره کنید و هر بار فقط از قسمت تب های ذخیره شده آن ها را اضافه کنید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

برای این کار در پنل مدیریت وردپرس، به منو Custom Product Tabs بروید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

در این بخش با زدن گزینه Add Tab می توانید تب هایی را بسازید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

پس از ایجاد و ذخیره تب، حال اگر در صفحه محصول خود روی گزینه Add a Saved Tab کلیک کنید، می توانید از تب های آماده که توسط شما ایجاد شده است، استفاده کنید.

همچنین اگر نیاز دارید تبی را حذف کنید، می توانید روی گزینه Romove Tab کلیک کنید. و همچنین اگر لازم است که جای تب ها را جا به جا کنید، می توانید از گزینه Move Tab Order استفاده کنید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

به همین راحتی توانستید تب های جدید برای محصولات خود بسازید. همانطور که گفته شد، کار با این افزونه بسیار ساده است و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را هر چه بیشتر بهبود دهید.

افزونه Custom Product Tabs for WooCommerce را می توانید از لینک زیر به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و استفاده کنید.

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

امتیاز ۵ از ۱ رای
منبع مطلب

نظر دهید