صفحه اصلی / اخبار / ارسال سریع پیامک با خط خدماتی

ارسال سریع پیامک با خط خدماتی

به گزارش روابط عمومی یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی یعنی مدیر پیامک ، در شهریور سال ۹۸ محصول و خدمت جدید و عالی به پنل اس ام اس خود برای طراحان وب سایت و اپلیکیشن قرار داد.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه پیامک ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر ارسال پیامک سریع یا ارسال پیامک کد تایید بدون نیاز به تایید اپراتور را ارائه کند تا این خدمت تازه امکان ارسال سریع پیامک به کسانی که منتظر کد تایید پیامکی خود هستند را راحت کند و باعث سهولت برای برنامه نویس، کاربر و مدیر وب سایت یا اپلیکیشن شود.

بر پایه این اطلاع، پنل اس ام اس دارای محاسنی است که اعم از ارسال سریع پیامک بدون نیاز به تایید اپراتور با خط خدماتی می باشد و می‌تواند باعث کارایی بهتر و راحت تر وب سایت شما و احراز شماره تلفن همراه کاربران وب سایت و اپلیکیشن شما شود.

ارسال پیامک کد تایید در کمتر از ۱۰ ثانیه ارسال می شود و نیازی به هیچ تاییدی ندارد

ارسال سریع پیامک با خط خدماتی

مهندس پیمان بندی مدیرعامل مدیر پیامک، تولید این محصول را نتیجه مطالعه و بررسی بازار و چالش های استارتاپ ها در حوزه پیامک دانست و گفت: در ابتدایی ترین مرحله متوجه شدیم یکی از مهمترین نیاز های حال حاصر برای احراز حساب کاربری و افزایش امنیت کد های تایید پیامکی هستند. قطعا برای شما هم پیش آمده زمانی که میخواهید در اپلیکیشن یا وب سایتی ثبت نام کنید یا وارد شوید از شما شماره تلفن گرفته می شود و سپس کد تاییدی به گوشی شما ارسال می شود و سپس شما کد را در وب سایت یا اپلیکیشن وارد میکنید و تایید حساب کاربری یا ورود شما اتفاق می افتد. امروزه اپلیکیشن ها و وب سایت های مختلف ترجیح می دهند از این طریق کاربر خود را شناسایی یا تایید کنند لذا بر آن شدیم تا با ارائه خط خدماتی رایگان و امکان ارسال سریع پیامک کمک شایانی به برنامه نویسان و مدیران وب سایت کرده باشیم. ثبت نام ها و کد های تایید مورد نیاز بسیاری از اپلیکیشن ها و وب سایت ها می باشد و برنامه نویسان افزونه ها و قالب ها نیز ترجیح می دهند وب سایت خود را به سیستم ارسال سریع پیامک وب سایت مدیر پیامک متصل کنند برای تولید این محصول از سال ۹۶ و پس از بررسی بازار و در سال ۹۷ این موضوع را با نمایندگاه خود بررسی و از آن پس خط خدماتی نیز در اختیار کاربران قرار دادیم و هم اکنون تمام کسانی که می خواهند به وب سایت خود سامانه پیامک متصل کنند کافیست از خطوط خدماتی که ما در اختیار همه کاربران بدون نیاز به هیچ پروسه اداری و نامه نگاری استفاده کنند. ما خطوط خدماتی رند و عالی در اختیار ایشان قرار خواهیم داد. پس بدون نگرانی میتواند از پنل اس ام اس مدیر پیامک استفاده کنند وشهریور سال ۹۸ این محصول را بصورت رسمی آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را شهریور ۹۸ اعلام و ادامه داد: برای آن دسته از افرادی که نمی دانند خط خدماتی چیست توضیح بدهم که همه میدانیم پیامک های تبلیغاتی معضل بزرگی برای ما شده و هر روزه پیامک های متعددی از کسب و کارهای مختلفی به تلفن همراه ما ارسال می شود که گاهی این موضوع بسیار آزار دهنده می شود چرا که ارسال کنندگان پیامک قطعا بصورت هدفمند این ارسال ها را انجام میدهند که باعث بهترین نتیجه برای خود و باعث آزار و اذیت گیرندگان نشود، لذا مخاطبین ترجیح می دهند که شماره خود را به لیست سیاه مخابرات ببرند و از شر پیامک های تبلیغاتی خلاص شوند. البته که یکی از راه های مدیریت پیامک های تبلیغاتی استفاده از اپلیکیشن های مدیریت پیامک در گوشی های ماست مثل اپلیکیشن هدهد که میتوانید از بازار آن را دانلود کرده و از این به بعد این اپلیکیشن تمامی پیامک های تبلیغاتی را برای شما فیلتر میکند و بعد از اینکه به حد مطلوبی رسید یک هشدار به شما می دهد تا پس از چند روز آن ها را چک کنید و اگر پیامک مهمی درون این لیست بود آن را به لیست سفید ببرید  و گرنه بصورت یکجا تمامی پیامک های تبلیغاتی را از گوشی خود حذف کنید.  خیلی از مخاطبین از این راهکار ساده اصلا اطلاعاتی ندارند و ترجیح می دهند قید دریافت پیامک های مهمی که از مجموعه های مختلف برایشان ارسال می شود و گاهی برایشان مهم هم هست از جمله اینکه ممکن از طرف دانشگاه یا هیئت یا مجموعه ای فرهنگی یا فروشگاه خاصی که دوست دارید پیامک های تبلیغاتی آن ها را دریافت کنید ارسال می شود. حال به سوال اصلی بر می گردیم:

برای ارسال پیامک قطعا نیاز به یک خط برای ارسال پیامک را دارید. خطوطی که داخل پنل اس ام اس ارائه می گردد مجازی هستند. مجازی به این معناست که هیچ سیم کارت یا چیپ یا دستگاهی به شما داده نمی شود و شما صرفا یه شماره را خریداری کرده و مثل خطوط سیم کارتی که خریداری میکنید، خطوط مجازی نیز به نام شما ثبت می گردد و مالکیت آن برای شماست. تمامی خطوط مجازی بصورت پیش فرض ماهیت تبلیغاتی دارند از جمله پیش شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۰۲۱ و ۰۲۶ و… تبلیغاتی هستند. وقتی با خطوط تبلیغاتی ارسال پیامک را انجام می دهیم اگر گیرنده شماره خود را در بلک لیست قرار داده باشد پیامک شما به گیرنده نمی رسد و برگشت میخورد. البته در اینجا نمیخواهم بحث را باز کنم که در پنل اس ام اس مدیر پیامک هزینه ارسال به بلک لیست ها عودت داده می شود و وجهی کسر نمی گردد،پس در این مورد به همین جمله بسنده می کنم. حال اگر وب سایت یا اپلیکیشنی بخواهد پیامک کد تایید یا پیامک اطلاع رسانی ارسال کند از جمله پیامک هایی که برای اطلاع کاربر فرستاده می شود تا بداند سفارش ثبت شده یا به درخواست پشتیبانی پاسخ داده شده است یا هر پیامکی که صرفا جنبه اطلاع رسانی و نه تبلیغاتی را داشته باشد نیز وقتی با خط تبلیغاتی ارسال می شود اگر گیرنده در بلک لیست باشد آن پیامک را دریافت نمی کند. حال فرض کنید کاربر شما در اپلیکیشن شما ثبت نام کرده و منتظر دریافت کد تایید می باشد و چون شماره او در بلک لیست است پیامک را دریافت نمی کند در نتیجه عواقب بعدی را برای شما به همراه دارد. حال اگر یک شرکت یا موسسه یا سازمان یا… بتواند شرایط و قوانین و مراحل تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی را طی کند ماهیت آن خط از حالت تبلیغاتی خارج شده و ماهیت خدماتی می گیرد. زمانی که خط ماهیت خدماتی به خود بگیرد دیگر نباید برای ارسال پیامک های تبلیغاتی از آن استفاده نمود. و در این شرایط تمامی پیامک های ارسالی به تمامی شماره ها ارسال می گردد حتی بلک لیست ها نیز پیامک های شما را دریافت میکنند.

با پنل اس ام اس مدیر پیامک حتی اگر نخواستید یا نتوانستید خط تبلیغاتی خود را به خط خدماتی تبدیل کنید میتوانید از خطوط خدماتی که بصورت اشتراکی در اختیار کاربران برای ارسال پیامک های خود و یا اتصال به وب سرویس استفاده کنند.

اختصاص خطوط خدماتی به کاربران مدیر پیامک بدون دریافت هیچ تضمین یا مراحل اداری انجام می شود و چون سیستم ما بسیار هوشمند است هیچ کس نمیتواند پیامک های تبلیغاتی با خطوط خدماتی اشتراکی ارسال کند و صرفا این خطوط خدماتی برای اتصال به وب سایت و اپلیکیشن کاربرد دارد. همچنین خطوط اشتراکی قابلیت دریافت پیامک را ندارند. البته که وقتی ارسال پیامک از سمت اپلیکیشن یا وب سایت انجام می شود دیگر نیازی به دریافت نمی باشد.

با توجه به اینکه مدیر پیامک حامی استارتاپ ها، توسعه دهندگان و کار آفرینان می باشد برای خرید پنل اس ام اس و دریافت خط خدماتی رایگان و استفاده از تمامی امکانات سامانه پیامک از کد تخفیف startsms استفاده نمایید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشاوره با شماره های ۰۲۱۳۳۴۳۸۴۸۰ و ۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰ تماس بگیرید و یا به وب سایت modirpayamak.com مراجعه نمایید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

مقابله با حملات با بروزرسانی افزونه‌ها | مقابله با حملات اخیر توسط Wordfence

مقابله با حملات با بروزرسانی افزونه‌ها | مقابله با حملات اخیر توسط Wordfence

مقابله با حملات با بروزرسانی افزونه‌ها تمام افرادی که از وردپرس برای ایجاد و طراحی …

یک دیدگاه

  1. از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *