صفحه اصلی / lazy load / آموزش پیاده سازی افزونه Lazy Load در وردپرس برای افزایش سرعت سایت + آموزش ویدئویی

آموزش پیاده سازی افزونه Lazy Load در وردپرس برای افزایش سرعت سایت + آموزش ویدئویی

یکی از راه های افزایش سرعت سایت، بهینه سازی تصاویر سایت است. اما در این مقاله نمی خواهیم در مورد کاهش حجم و اندازه تصاویر صحبت کنیم. در این مقاله در مورد Lazy Load صحبت می کنیم. Lazy Load به این معناست که تصاویر سایت، تا زمانی که کاربر با اسکرول به تصویر نرسیده، آن را لود نکنیم. به طور پیشفرض شما وقتی یک صفحه از سایت را باز می کنید، صفحه در حال لودینگ خواهد بود تا تمام اجزای صفحه از جمله تصاویر کامل لود شوند. اما با پیاده سازی Lazy Load دیگر تصاویر همان ابتدا لود نخواهند شد و فقط زمانی که کاربر بخواهد آن را ببینید، لود می کند. به این صورت کاربر سریع تر صفحه را مشاهده می کند و حس می کند که سرعت لود صفحه بالاست.

همانطور که می دانید، یکی از پارامتر های مهم سئو، بهینه سازی سرعت سایت است و یک بخش بهینه سازی سرعت سایت، تصاویر هستند. حال در این آموزش می خواهیم نحوه پیاده سازی Lazy Load (لیزی لود) را با افزونه Lazy Load در وردپرس بگوییم. این افزونه بیش از ۸۰ هزار نصب فعال داشته است و امتیاز ۴ از ۵ را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. البته این افزونه هیچ گونه تنظیمات خاصی ندارد و پس از نصب و فعال سازی افزونه، عملکرد خود را آغاز می کند.

این افزونه را می توانید به صورت رایگان، از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش پیاده سازی افزونه Lazy Load در وردپرس برای افزایش سرعت سایت + آموزش ویدئویی

آموزش تصویری پیاده سازی Lazy Load در وردپرس با افزونه Lazy Load 

دانلود ویدئو

همانطور که دیدید، به راحتی و فقط با فعال سازی افزونه Lazy Load، توانستیم این ویژگی را برای افزایش سرعت سایت خود پیاده کنیم. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. حتما از قسمت نظرات همین مطلب نظرات و سوالاتتون رو مطرح کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

نوشته آموزش پیاده سازی افزونه Lazy Load در وردپرس برای افزایش سرعت سایت + آموزش ویدئویی اولین بار در فصل وردپرس. پدیدار شد.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

افزودن امکان دانلود PDF مقالات در وردپرس با افزونه PDF24 Article To PDF

افزودن امکان دانلود PDF مقالات در وردپرس با افزونه PDF24 Article To PDF

حتما در برخی سایت ها دیده اید که امکان دانلود مقالات خود را به صورت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *