صفحه اصلی / آموزش پشتیبانی سایت / آموزش پشتیبانی سایت – پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرس

آموزش پشتیبانی سایت – پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین مباحثی است که هر مدیر وبسایت باید به آن توجه داشته باشد، اگر سایت شما پشتیبانی سایت داشته باشد دیگر مشکلات رایجی را که همیشه برای سایت شما پیش می آید دیگر تجربه نخواهید کرد، اما افرادی هم هستند میخواهند که خود پشتیبان سایت باشند و به علاقه و وقت کافی برای این کار را دارند، آموزش پشتیبانی سایت میتواند برای شما مناسب باشد تا به یک پشتیبان حرفه ای تبدیل شوید و بتوانید هر نوع مشکلی را در سایت خود تجربه نکنید.

ما در این مقاله میخواهیم به شما برخی از نکات پشتیبانی سایت را توضیح دهیم و یک دوره به شما معرفی کنیم که میتوانید از طریق آن به یک پشتیبان حرفه تبدیل شوید.

پشتیبانی سایت چیست؟

آموزش پشتیبانی سایت - پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی سایت یعنی تیم یا فردی که بتواند هر مشکلی را در سایت شما رفع کند، مشکلاتی مانند سرعت سایت، امنیت، مشکلات ظاهری و… این مشکلات در هر سایتی ممکن است به وجود بیاید که شما باید توجه بسیار ویژه ای به آنها داشته باشید، طراحان سایت اکثرا سایت را طراحی میکنند و دیگر پشتیبانی را به عهده نمیگیرند و شما ممکن است که به مشکلات زیادی موجه شوید و این مشکلات در سایت شما بسیار آزاد دهنده باشد.

با این امکان حتما پشتیبان سایت نیاز دارید و باید به یک تیم یا فرد متخصص پشتیبانی سایت خود را بسپارید، حتما توجه داشته باشید که فردی که پشتیبانی سایت شما را به عهده میگیرد متخصص و در کار خود حرفه ای باشد، چون اگر سایت شما به دست افراد مبتدی و آماتور برسد ممکن است خسارت های زیادی را به سایت شما وارد کنند و یا به کلی سایت شما را نابود کند.

مزایا پشتیبانی سایت:

آموزش پشتیبانی سایت - پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرسپشتیبانی سایت مزایا زیادی دارد، البته همانطور که گفتیم باید پشتیبان سایت شما بسیار متخصص باشد و بتواند تمامی مشکلات سایت شما را رفع کند، در این بخش مقاله چند مورد از مزایا پشتیبانی سایت ره به شما توضیح میدهیم که با این بحث بیشتر آشنا شوید.

رفع مشکلات رایج در سایت: پشتیبانی سایت موظف است که تمامی مشکلات سایت شما را رفع نماید و اگر شما مشکلات رایجی در سایت خود دارید باید پشتیبان شما بتواند تمامی آن مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن رفع نماید، این مشکلات ممکن است در بعضی مواقع بسیار خطر ناک باشد و سایت شما را مورد نفوذ هکر ها قرار دهد، پس با این وجود رفع مشکلات یکی از مزایا ویژه ای است که پشتیبانی سایت دارد.

تامین امنیت سایت: امنیت سایت یکی از مباحث مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید، هر پشتیبان سایت هم باید سایت شما را مورد بررسی امنیتی قرار دهد و  هر گونه مشکلات امنیتی را رفع کند، مشکلات امنیتی در سایت ها ممکن است توسط افزونه ها و یا کد ها به وجود بیاید، و اگر پشتیبان شما حرفه ای باشد میتواند در سریع ترین زمان ممکن این مشکلات را رفع نماید.

افزایش سرعت سایت: این مورد یکی از فاکتور های مهم سئو داخلی است که اگر سایت شما سرعت خوبی داشته باشد یکی از فاکتور های سئو را رعایت کرده اید، این مورد نه تنها برای گوگل خوشایند است بلکه برای کاربران شما هم مفید است و کاربران از سرعت لود سایت شما راضی هستند و میتواند تمام فعالیت های خود را در سایت به سرعت بیشتری انجام دهد.

اینها سه مورد از مزایا پشتیبانی سایت بود که به شما معرفی کردیم، که اگر میخواهید اطلاعات بیشتری دز این زمینه کسب کنید میتوانید مقاله ( چرا به پشتیبان سایت نیاز داریم ) را مطالعه کنید تا بیشتر با خدمات پشتیبانی سایت آشنا شوید.

اما در ادامه مقاله میپردازیم به آموزش پشتیبانی سایت، در ایران بیشتر افراد پشتیبان سایت هستند و آموزش در این زمینه ارائه نمیدهند، و شما به سختی میتوانید با آزمون و خطا در سایت خود تا حدی مسلط به پشتیبانی سایت شوید.

ما در تیم پشتیبان وردپرس بستر آموزش پشیتبانی سایت را برای شما فراهم آورده ایم که میتوانید از ۰ تا ۱۰۰ پشتیبانی سایت را با ما بیاموزید، در ادامه مقاله اطلاعات بیشتری در زمینه این دوره جامع آموزشی به شما خواهیم داد.

آموزش پشتیبانی سایت - پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرساین دوره برای اولین بار در پشتیبان وردپرس بنیان گذاری شده و تا کنون جز پشتیبان وردپرس در ایران هیچ تیمی یا شخصی این دوره را تولید نکرده است، ما در تیم پشتیبان وردپرس با هدف متخصص کردن شما در زمینه وردپرس و پشتیبانی سایت اقدام به تولید حرفه ای این دوره کرده ایم.

این دوره بسیار کامل و حرفه ای توسط استاد سید داود موسوی نسب با چندین سال سابقه درخشان در این زمینه ایجاد شده است و تا کنون بیش از ۴۰ ساعت آموزش تهیه و در دوره قرار گرفته است، شما با شرکت در دوره جامع آموزش پشتیبانی سایت و گذراندن این دوره به یک پشتیبان حرفه ای تبدیل میشوید و میتوانید پشتیبان سایت خود باشید و یا از این طرق کسب درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

شرکت در دوره=سرمایه گذاری بر روی خودتان است

هزینه این دوره بسیار مناسب است، درواقع این هزینه سرمایه گذاری بر روی خودتان است و شما با گذراندن دوره میتوانید در ماه اول فعالیت خود تا چند برابر این هزینه با فعالیت در زمینه پشتیبانی سایت میتوانید دریافت کنید.

همه افراد در زمینه های مختلف سرمایه گذاری میکنند، اما شما هوشمندانه عمل کنید و بر روی خود سرمایه گذاری کنید تا هم خودتان به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید و هم بتوانید از این طریق کسب درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

در این دوره دقیقا چه چیز هایی قرار است یاد بگیرید

این دوره به صورت بخش بندی تعرف شده است و از طرف تیم پشتیبان وردپرس یک برنامه برای یادگیری دوره اعمال شده است که با پیشی گرفتن از این برنامه ریزی میتوانید به صورت دقیق دوره را یاد بگیرید.

شما در این دوره از ۰ تا ۱۰۰ را باد خواهید گرفت و فقط لازم است که با هاست دامنه فقط آشنایی نسبی داشته باشید ما به شما تماما این موارد را آموزش خواهیم داد و از مبتدی تا پیشرفته را به شما ارائه میدهیم.

بعد از اتمام جلسه های مبتدی دوره چند زبان برنامه نویسی را یاد خواهید گرفت تا در پشتیبانی سایت هیچگونه محدودیتی نداشته باشید این زبان ها عبارتند از:

  • Html
  • Css
  • Php
  • Javascript
  • Mysql
  • Jquery

این زبان ها برای پشتیبانی سایت خیلی مورد نیاز است که ما تماما به این مباحث به صورت حرفه ای میپردازیم که بتوانید آنها را به طور کلی یاد بگیرید و بتوایند تمام مشکلاتی که در کد های سایت به وجود می آید را سریعا رفع نمایید.

علاوه بر یادگیری این زبان های برنامه نویسی شما به وردپرس کاملا مسلط خواهید شد و میتوانید تمامی خطا های رایج وردپرس را در کمترین زمان ممکن رفع کنید.

برای اطلاعات بیشتر از سرفصل های این دوره میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید و تمام سرفصل هار ا مشاهده کنید.

https://wphelper.ir/course/the-complete-website-support-course/

 مزایا دوره جامع آموزش پشتیبانی سایت

آموزش پشتیبانی سایت - پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرسهمانطور که گفتیم این دوره مزایا بسیار ویژه ای دارد که در این بخش مقاله له شما این مزایا را توضیح میدهیم که بتوانید بیشتر با مزایا این دوره آشنا شوید.

به متخصص تبدیل میشوید

یکی از مزایا ویژه این دوره متخصص شدن شما است، در واقع شما با گذراندن این دوره متخصص خواهید و میتوانید هر نوع مشکلی را در هر سایتی رفع نمایید، پس شما هم میتوانید باری خود سایت ایجاد کنید و خدمات یا محصولات خود را به فروش برسانید و یا میتوانید پشتیبانی سایت های دیگر را به عهده بگیرید.

یادگیری زبان های برنامه نویسی

دوره ها و منبع های زیادی برای یادگیری زبان های برنامه نویسی وجود دارد که شما میتوانید با تهیه این دوره ها زبان های برنامه نویسی را به خوبی یاد بگیرید، ما در این دوره ۶ زبان برنامه نویسی را به طور تخصصی به شما آموزش داده ایم که بتوانید تمامی نیاز های خود را در این زمینه ها رفع کنید.

شما اگر بخواهید این زبان ها را صورت دوره های جداگانه تهیه کنید و یا بگیرید بیش از ۱۰ میلیون تومان باید هزینه کنید و دوره های مختلفی را خریداری کنید اما ما در این دوره با هزینه بسیار مناسب همه این ها را به شما آموزش داده ایم.

فرصت های شغلی

یکی از ویژه ترین مزیت های این دوره فرصت های شغلی بسیار مناسب با حقوق های خوب است، شما با اتمام دوره شغل های زیادی را برای انتخاب دارید که حقوق های بسیار مناسبی هم دارند، برای یافت شغل هم ما به کمک شما میپردازیم.

البته اگر علاقه هم داشته باشید میتوانید با تیم پشتیبان وردپرس همکاری داشته باشید ما در تیم پشتیبان وردپرس به صورت دور کاری پشتیبان سایت استخدام میکنیم که میتوانید در منزل خود فعالیت داشته باشید.

فعالیت در منزل

همانطور که گفتیم شما میتوانید در منزل و یا در مسافرت هم به کار خود ادامه دهید و در کار خود محدودیتی نداشته باشید، البته شرکت هایی هم هستند که پشتیبان سایت را به صورت حضوری استخدام میکنند که میتوانید به صورت حضوری هم در شرکت های مختلف فعالیت داشته باشید.

اما یکی از مزایا کار در منزل این است که شما میتوانید پشتیبانی چند سایت را بپذیرید و با این روش کسب درآمد بیشتری داشته باشید، و محیط ساده و راحت تری برای انجام کار های خود دارید که خستگی را احساس نمیکنید.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله با دوره جامع آموزش پشتیبانی سایت شما را آشنا کردیم که بتوانید از طریق این دوره به یک پشتیبان سایت حرفه ای تبدیل شوید و کسب درآمد بسیار مناسبی داشته باشید.

اگر میخواهید در این دروه شرکت کنید بر روی ( آموزش پشتیبانی سایت ) کلیک کنید.

این مقاله ادامه دارد….

آموزش پشتیبانی سایت - پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرس

منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

مقایسه صفحه ساز المنتور با صفحه ساز ویژوال کامپوزر - پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرس

مقایسه صفحه ساز المنتور با صفحه ساز ویژوال کامپوزر – پشتیبان وردپرس | پشتیبانی وردپرس

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه، تو این پستس تصمیم داریم که درباره دو صفحه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *