صفحه اصلی / عمومی / آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

۲۶ فروردین ۱۴۰۰

۱۱۰ بازدید

به کمک اکانت MOZ Pro می توانید از آخرین تغییرات قوانین و نکات سئو خبر دار شوید، کمپین های کنترل استراتژی سئو تعیین کنید، عملکرد رقبای خود را رصد کنید، نقاط ضعف و قدرت خود را بیشتر بشناسید و جایگاه بهتری در موتور جستجو بدست آورید. در ادامه با آموزش ساخت اکانت Moz Pro با ما همراه باشید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

اما مشکل اینجاست که با این همه خوبی استفاده از آن برای ایرانیان عزیز کمی دشوار است! اول از همه وجود تحریم های متفاوت باعث می شود تا نتوان این اکانت را خریداری کرد، البته حتی اگر مشکلی از بابت خرید این اکانت وجود نداشت نیز قیمت بالای آن (۱۴۹ دلار در ماه) باعث می شود تا از آن صرفه نظر کنیم! اما راست چین راه حل بسیار ویژه ای برای شما در نظر گرفته است!

شما هم می توانید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه و حتی بدون داشتن کارت اعتباری بین المللی یک اکانت ماز پرو دریافت کنید. در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که چطور می توانید یک اکانت ماز پروی رایگان برای خود بسازید و همواره این ترفند را تکرار کنید.

ساخت اکانت رایگان ماز پرو کار بسیار راحتی است و به انجام کارهای پیچیده نیاز ندارد. شما می توانید با انجام چند گام ساده، به اکانتی با امکانات بسیار زیاد و مفید برای سایتتان دست پیدا کنید. تنها کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله ی اول: ابتدا به لینک https://moz.com/checkout/freetrial بروید. این صفحه مرحله اصلی ساخت یک اکانت ماز پرو است. شما باید در این بخش به اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، اطلاعات شرکتی، اطلاعات شخصی و اطلاعات کارتی احتیاج دارید تا فرم مربوطه را تکمیل کنید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

در سمت چپِ فیلد اطلاعات، لینک خرید اکانت ماز (به صورت ماهانه یا سالانه) وجود دارد که می توانید از آن هم استفاده کنید. در زیر این لینک، برخی از مزایای داشتن یک اکانت ماز پرو توضیح داده شده است که به شرح زیراند:

  • دسترسی به داده های معتبر و به روز سئو
  • دسترسی به مجموعه ی کامل ابزارهای سئو برای کسب اطلاعات و گزارش دهی
  • همراهیِ شخصی با یک متخصص سئو
  • استفاده از پشتیبانی بیست و چهار ساعته ی آنلاینِ تیم ماز
  • شرکت در انجمن پرسش و پاسخ و بهره مندی از نظرات مشاوران و متخصصین

مرحله ی دوم: برای ساخت اکانت رایگان ماز پرو در قسمت ایمیل، باید آدرس ایمیل شخصی یا یک ایمیل موقت را وارد کنید، از آنجایی که ما میخواهیم همیشه از این ترفند استفاده کنیم پس پیشنهاد می شود از یک ایمیل موقت استفاده کنید تابا تغییر این ایمیل و تکرار این ترفند بازهم اکانت ماز پرو رایگان دریافت کنید. برای بدست آوردن یک آدرس پست الکترونیکی موقت می توانید از طریق دو سایت زیر اقدام کنید.

  • tempmail.com
  • smailpro.com

مرحله ی سوم: در بخش نام و رمز عبور، نام کاربری و رمز دلخواه خود را وارد کنید. و در فیلد Information Company، باید اطلاعات شرکتی مانند اندازه و نوع فعالیت شرکت را وارد کنید (این اطلاعات اهمیت خاصی ندارند و تنها کافی است این فیلد ها را تکمیل کنید)

مرحله ی چهارم: در بخش پرداخت باید اطلاعات کارتی خود را وارد کنید. اما مشکل دقیقا همینجاست، برای ساخت اکانت رایگان ماز پرو Moz Pro اگر کارت اعتباری بین المللی معتبر ندارید برای دریافت یک کارت موقت و رایگان می توانید به این سایت نامسو مراجعه کنید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

پس از ورود به این لینک با تصویر بالا روبه رو خواهید شد. برای دریافت معتبر ترین کارت های اعتباری کد ۵۲۷۲۵۳۴۶۲۰۸۸ را در کادر bin بنویسید، مقدار (Quantity) را روی ۲۰ تنظیم کرده تا ۲۰ کارت متفاوت به شما ارائه شود، سپس بر روی دکمه ی generate کلیک کنید.

نکته طلایی اختصاصی راست چین:

اگر با این کارت های اعتباری تولید شده موفق به دریافت اکانت نشده اید، در کادر تولید کارت های اعتباری در فیلد bin کد ۵۲۷۲۵۳ یا ۵۴۲۰۳۴۲ با ۵۴۹۱۸۴ استفاده کنید. همچنین می توانید در صورت لزوم از نرم افزار های تغییر ای پی کشور فرانسه نیز کمک بگیرید تا به راحتی به صورت بی نهایت اکانت ماز پرو رایگان داشته باشید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

نتایج داده شده را کپی کنید تا بتوانید صحت اطلاعات و اعتبار این کارت های اعتباری را بررسی نمایید. برای این کار می توانید به سایت مستر چکر بروید.

در صفحه مورد نظر روی یکی از گزینه های Card Checker کلیک کرده و در صفحه ی باز شده اطلاعات کارت های اعتباری دریافت شده را جایگذاری کرده و دکمه  ی استارت را بزنید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

این سایت یک بررسی سریع انجام می دهد و به شما اعلام می کند در این لیست نتایج کدام کارت های اعتباری هنوز لایو و قابل استفاده هستند و کدام کارت ها را دیگر نمی توانید استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

مرحله ی ششم: سپس به صفحه ثبت نام سایت ماز برگردید و اطلاعات یکی از کارت های اعتباری فعال و لایو خود را وارد کنید. توجه داشته باشید در کادر اطلاعات و آدرس نیازی به درج اطلاعات کاملا صحیح و معتبر نیست و هر اطلاعاتی که بنویسید پذیرفته می شود.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

choosearea

مرحله ی هفتم: بعد از انجام تمام مراحل بالا باید تیک قبول شرایط ماز را بزنید و روی گزینه ی sign up کلیک کنید تا اکانت ماز پرو رایگان یک ماهه شما فعال شود. توجه کنید که اکانت فعال شده قابل تمدید نیست و بعد از پایان یک ماه باید نسبت به دریافت اکانت جدید اقدام نمایید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

مزایای داشتن اکانت ماز پرو

با انجام این مراحل و دریافت یک اکانت ماز پرو شما از امکانات زیادی بهره مند خواهید شد. قبل از هر چیز، می توانید از روند پیشرفت و پسرفت کلمات کلیدی که در سایت و محتواهایتان استفاده کرده اید مطلع شوید.

شما می توانید با وارد کردن یک کلمه ی کلیدی در پنل کاربری خود، جایگاه آن در رتبه بندی های گوگل و مهمتر از آن روند تغییراتش را ببینید. به کمک این اکانت شما می توانید اطلاعاتی نظیر جستجوی ماهانه، سختی کلمه، و میزان کلیک را بدست آورده و با کمک بخش اولویت بندی می توانید از اولویت بسط های دیگر این کلمه مطلع شده و در نتیجه راحتتر بتوانید برای سایت خود برنامه ریزی کنید.

آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو(Moz Pro)

بعلاوه امکان بررسی کل سایت و کدهای متا و ایندکس صفحات نیز در قسمت site crawls این اکانت وجود دارد و شما می توانید ایرادات موجود در کدهای متا و تگ ها در تمام سایت را پیدا کرده و اصلاح نمایید. اصلاح عناوین مقالات، تصاویر یا محتواهای بدون تگ، آدرس های طولانی و… تنها بخشی از کارهایی هستند که شما می توانید با یک اکانت ماز پرو انجام دهید.

مهمتر از هرچیزی این است که این حجم از اطلاعات مربوط به سایت شما نیست بلکه شما می توانید تمامی رقبای خود را نیز تحلیل کنید و تحت نظر داشته باشید. ساخت اکانت ماز پرو به شما کمک می کند که ببینید رقبایتان در یک کلمه ی کلیدی خاص در چه جایگاهی قرار دارند و چطور می توانید از نقاط ضعف و قدرت آنها در بهبود وضعیت سایت خودتان استفاده کنید. همان طور که در این آموزش ساخت اکانت ماز پرو دیدید این کار زمانبر نیست و به راحتی می توانید یک حساب ایجاد کنید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

انواع مختلف محصول در ووکامرس

انواع مختلف محصول در ووکامرس

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۳۳ بازدید در حال حاضر ۴۵۱۵۰۰۰ سایت فروشگاهی فعال با ووکامرس وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *