صفحه اصلی / افزونه های سئو / آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس برای کاهش بانس ریت + آموزش ویدئویی

آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس برای کاهش بانس ریت + آموزش ویدئویی

یکی از راه های کاهش نرخ بانس ریت سایت این است که مطالب مرتبط و مفید به کاربر ارائه دهید تا سایر مقالات شما را نیز بخوانند. این مطالب مرتبط معمولا در سایدبار یا پایین پست قرار می گیرند. اما یک ضعف دارد! ممکن است کاربر آن را نبیند! حالا برای حل این مشکل، افزونه Inline Related Posts به کمک ما آمده است تا به طور اتوماتیک، مطالب مرتبط به محتوای فعلی را، در بین محتوا درج کند تا کاربر حتما آن را ببیند. بنابراین احتمال کلیک روی آن لینک مطلب بیشتر می شود.

پس این یکی از راه های کاهش بانس ریت سایت است. اگر با بانس ریت آشنا نیستید، می توانید مقاله بانس ریت چیست را بخوانید و همچنین سایر راه های کاهش بانس ریت را در آن جا گفته ایم.

افزونه Inline Related Posts تا کنون بیش از ۵۰ هزار نصب فعال داشته است. همچنین توانسته است امتیاز ۴٫۵ از ۵ را از کاربران وردپرس دریافت کند. شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس برای کاهش بانس ریت + آموزش ویدئویی

آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس با افزونه Inline Related Posts

دانلود ویدئو

حتما از این افزونه استفاده کنید. مخصوصا اگر از نرخ پرش یا همان بانس ریت سایت خود راضی نیستید. این کار در نهایت باعث بهبود سئو سایت شما می شود. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

نوشته آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس برای کاهش بانس ریت + آموزش ویدئویی اولین بار در فصل وردپرس. پدیدار شد.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

افزودن امکان دانلود PDF مقالات در وردپرس با افزونه PDF24 Article To PDF

افزودن امکان دانلود PDF مقالات در وردپرس با افزونه PDF24 Article To PDF

حتما در برخی سایت ها دیده اید که امکان دانلود مقالات خود را به صورت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *