صفحه اصلی / آموزش ایمیل مارکتینگ / ۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

با سلام به شما دوستان تیک تمی امروز بخش دوم مقاله “۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین” را به شما ارائه می کنیم. امیدوارم این مقاله در رابطه با کسب درآمد از وردپرس برای شما راهنمای خوبی باشد.

در این بخش مطالب زیر را خواهید خواند:

۱۴- کسب درآمد از وردپرس با فروش کتابهای الکترونیکی در وردپرس

۱۵- کسب درآمد از وردپرس با فروش دوره های آنلاین

۱۶- کسب درآمد از وردپرس با میزبانی کردن از وبینارهای پولی

۱۷- کسب درآمد از وردپرس با ارائه خدمات به عنوان یک آزادکار

۱۸- مشاوره را به عنوان یک کسب و کار شروع کنید

۱۹- مربی شوید

۲۰- کسب درآمد از وردپرس با شروع تجارت الکترونیک با ووکامرس

۲۱- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد فروشگاه اینترنتی تی شرت آنلاین 

۲۲- کسب درآمد از وردپرسکسب درآمد از وردپرس با ایجاد یک فروشگاه ووکامرس دراپ شیپینگ

۲۳- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد یک فروشگاه وردپرس وابسته به آمازون 

۲۴- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد وب سایت بازار آنلاین

۲۵-کسب درآمد از وردپرس با ایجاد یک سایت مزایده 

۲۶- یک وب سایت کاریابی ایجاد کنید

۲۷-افزونه های وردپرس را توسعه دهید

۲۸- فروش تم وردپرس

۲۹- فروش گرافیک در سایت وردپرس شما

۳۰- پذیرفتن کمک های مالی

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس

۱۴- کسب درآمد از وردپرس با فروش کتابهای الکترونیکی در وردپرس

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

کتابهای الکترونیکی یک انتخاب واضح برای ساخت محصولات دیجیتالی هستند. آنها برای نوشتن و تولید نسبتا ساده هستند. اگر برای مدتی وبلاگ نویسی کرده باشید، می توانید برخی از پست های وبلاگ قدیمی خود را جمع آوری کنید و آنها را به فصل های مختلف یک کتاب تبدیل کنید.

هنگامی که کتاب نوشته شد، می توانید یک جلد با استفاده از یک ابزار مانند Canva طراحی کرده و یک فایل PDF از کتاب خود ایجاد کنید. کسب درآمد از وردپرس با فروش محصولات دیجیتال در وردپرس با یک افزونه کار بسیار آسانی است.

۱۵- کسب درآمد از وردپرس با فروش دوره های آنلاین

فروش یک دوره آنلاین یکی دیگر از راه های عالی برای کسب درآمد آنلاین است. دوره ها معمولا با قیمت بسیار بالاتر از کتاب های الکترونیکی به فروش می رسند. شما باید درسهایی را برای دوره خود بسازید، به علاوه همه خدمات و کالاهایی که می خواهید به عنوان پشتیبانی به خریدارانتان ارائه کنید، از جمله دانلودها، اسلایدها، چک لیست ها، قالب ها و غیره.

همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک پشتیبانی شخصی را برای دوره خود ارائه دهید یا خیر. برخی از سایت ها دو مرحله از هر درس را ارائه می دهند: یک نسخه اولیه بدون پشتیبانی و یک نسخه برتر با پشتیبانی ایمیل.

هنگامی که دوره شما آماده شد، می توانید از یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS ) برای ارائه این دوره به مخاطبان خود استفاده کنید.

۱۶- کسب درآمد از وردپرس با وبینار پولی را میزبانی کنید

وبینارها یک راه عالی برای ایجاد مخاطب برای شما هستند، خیلی از افراد به این ترتیب تجربه خود را به اشتراک می گذارند. اما آیا می دانستید که وبینار ها یک راه هوشمند برای کسب و کار آنلاین و کسب درآمد از وردپرس هستند؟

وبینارها شبیه دوره های آنلاین هستند، اما وبینار زنده است و اغلب شامل یک بخش پرسش و پاسخ می شود. وردپرس به راحتی وبینار را میزبانی می کند. این که آیا شما از وبسایت خود برای میزبانی وبینار استفاده می کنید و یا فقط برای تبلیغ وبینار تان و ثبت نام شرکت کنندگان، برای موفقیت برای وبینار شما بسیار مهم است.

فروش خدمات آنلاین با استفاده از وردپرس

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

اگر به دنبال راه های آسان برای کسب درآمد آنلاین هستید، فروش خدمات سریعترین راه برای شروع است چون سرمایه گذاری اولیه ای برای ساخت یک محصول یا خرید فهرستی از کالاها وجود ندارد.

در عوض، شما می توانید یک صفحه در وب سایت خود ایجاد کنید و شروع به جستجوی اولین مشتری خود کنید.

۱۷- کسب درآمد از وردپرس با ارائه خدمات به عنوان یک آزادکار

شما به عنوان یک وبلاگ نویس، می توانید درآمد خود را با ارائه مهارت و تخصص خود به عنوان یک freelancer یا آزادکار شروع کنید.

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

Freelancing یا آزادکاری  یک راه محبوب برای کسب و کار آنلاین است زیرا لزوما نیازی به سرمایه گذاری زمان و پول از قبل ندارد. شما فقط باید ارائه این خدمات را به مخاطبان فعلی خود شروع کنید.

هنگامی که آزادکاری را شروع می کنید، باید راهی برای فاکتورگیری و جمع آوری پرداختی های مشتریان خود داشته باشید. توصیه می کنیم از FreshBooks استفاده کنید. اما افزونه های صورتحساب دیگری نیز برای وردپرس وجود دارد.

۱۸- مشاوره را به عنوان یک کسب و کار شروع کنید

مشاوره راه دیگری برای کسب درآمد آنلاین از وبلاگ و به اشتراک گذاشتن تخصص شما است. یک مشاور به جای ارائه خدمات، مشاوره و استراتژی ارائه می دهد تا مشتریانش بیشتر تحت تاثیر قرار گیرند.

در این مورد هم مثل آزادکاری نیازی به هیچ سرمایه گذاری اولیه برای راه اندازی کار وجود ندارد. شما می توانید خدمات مشاوره ای را در وبلاگ خودتان شروع کنید. همه شما نیاز دارید که یک صفحه با یک فرم جذاب ایجاد کنید تا کاربران بتوانند اطلاعات بیشتری از شما درخواست کنند.

برای ایجاد یک فرم حرفه ای، بوسیله موبایل، نرم افزار WPForms را پیشنهاد می کنم.

۱۹- مربی شوید

اگر عنوان “مشاور” احساس خوبی برای شما ایجاد نمی کند، شما می توانید آن را به عنوان “مربی” تبدیل کنید.

یک مربی زندگی برای دستیابی به اهداف و بهبود زندگی مشتریان مشاوره، راهنمایی و پاسخگویی ارائه می دهد. دیگر انواع مربیان نیز وجود دارد مانند مربیان وبلاگ، مربیان نوشتن و غیره.

درهر زمینه ای که تخصص دارید، می توانید یک جلسه برای کمک به مخاطبانتان به شکل جلسات مربیگری ارائه دهید.

برای صرفه جویی در وقت و ایجاد راحتی برای مشتریانتان، می توانید یک فرم رزرو تنظیم کنید تا خوانندگان بتوانند جلسات مربیگری را درست از وبلاگ وردپرس شما دریافت کنند.

فروش محصولات فیزیکی آنلاین با استفاده از وردپرس

در حالی که فروش محصولات یا خدمات دیجیتال می تواند راهی آسان برای شروع کسب و کار آنلاین باشد، اما هیچ چیز مانند فروش واقعی محصولات فیزیکی نیست. چند روش برای شروع فروش محصولات با وردپرس وجود دارد.

۲۰- کسب درآمد از وردپرس با شروع تجارت الکترونیک با ووکامرس

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

ایده ای برای محصول خود دارید؟ چرا فروشگاه آنلاین خود را شروع نکنید؟

وردپرس به آسانی یک فروشگاه ایجاد می کند و یا حتی با استفاده از افزونه ووکامرس یک فروشگاه به وبلاگ شما اضافه می کند.

شروع یک فروشگاه آنلاین می تواند کار زیادی داشته باشد، زیرا شما نیاز دارید که محصولات خود را تولید یا خریداری کنید و سپس آنها را روی وبلاگ خود بفرستید.

اما فروش محصولات فیزیکی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد و گاهی اوقات یک محصول فیزیکی دقیقا همان چیزی است که مخاطبان شما می خواهند.

شما همچنین می توانید از شاپیفای یا بیگ کامرس به عنوان جایگزین ووکامرس استفاده کنید.

۲۱- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد فروشگاه اینترنتی تی شرت آنلاین 

ساخت فروشگاه تی شرت با وردپرس آسان است. تقریبا همه افراد تی شرت می پوشند، بنابراین باز کردن یک فروشگاه تی شرت یک راه عالی برای کسب درآمد از هر نوع وبلاگ است. طراحی تی شرت به شما اجازه می دهد خلاق باشید و چیز منحصر به فردی برای مخاطبان خود ارائه دهید.

این کار آسانی است زیرا خدماتی وجود دارد که به شما اجازه می دهند طرح های خود را آپلود کنید و آنها را برای چاپ یا ارسال بفرستید. شما سهم سود اشتراک گذاری را دریافت می کنید.

شما با استفاده از افزونه WP-Spread می توانید به آسانی فروشگاه تی شرت خود را در سایت وردپرس ایجاد کند.

اگر به دنبال یک راه حل سریع تر هستید می توانید یک فروشگاه Shopify که به ده ها مورد از شرکت های چاپ تی شرت متصل است استفاده کنید.

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

۲۲- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد یک فروشگاه ووکامرس دراپ شیپینگ

دراپ شیپینگ یکی دیگر از راه هایی است که شما می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیک در وب سایت وردپرس خود را بدون نیاز به اداره کردن موجودی یا ارسال کالاهای خودتان ایجاد کنید.

با دراپ شیپینگ شما فروشگاه، مدیریت وب سایت و خدمات مشتری را ایجاد می کنید. اما یک سرویس دراپ شیپینگ سفارشات شما را دریافت خواهد کرد و آنها را به مشتریان شما ارسال می کند. آنها یک شخص ثالث نامرئی هستند که مشتریان شما هیچوقت آنها را نمیشناسند.

شما می توانید از افزونه ووکامرس برای ایجاد فروشگاه دراپ شیپینگ استفاده کنید. همچنین یک افزونه اضافی ووکامرس دراپ شیپینگ وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که این روند را به صورت خودکار انجام دهید.

۲۳- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد یک فروشگاه وردپرس وابسته آمازون

یک نگرانی در مورد دراپ شیپینگ این است که شما باید یک تامین کننده خوب پیدا کنید، که خود می تواند یک چالش باشد، و گاهی اوقات شما باید یک سفارش بزرگ را در اولویت قرار دهید. شروع این کار می تواند بدون سرمایه گذاری پول زیادی سخت باشد.

اگر می خواهید یک راه ساده تر برای راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیک بدون نیاز به ارسال کالاهای خودتان داشته باشید، ممکن است بخواهید یک فروشگاه وابسته آمازون را امتحان کنید.

همانند بسیاری از مواردی که ذکر شد، بهتر است شما در یک گوشه تخصص داشته باشید. اگر همه چیز را ارائه می دهید، غیرممکن است که بتوانید با یک فروشگاه بزرگ مثل آمازون رقابت کنید. اما در یک گوشه کوچک، شما می توانید خودتان را متفاوت کنید و واقعا پایدار شوید.

ارائه بستر به عنوان یک سرویس

وردپرس با برخی افزونه های فوق العاده قدرتمند همراه است که در واقع بسترهای کامل خود را دارند.

شما می توانید چنین بسترهایی  را به وبلاگ یا فروشگاه تجارت الکترونیک خود اضافه کنید و آن را به عنوان یک سرویس پرداختی ارائه دهید. شما از هر فروش می توانید برداشت کنید، که به شما اجازه می دهد درآمد کم اثر از فعالیت کاربر در وب سایت خود کسب کنید.

۲۴- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد وب سایت بازار آنلاین

بازار آنلاین مانند فروشگاه تجارت الکترونیک است که در آن کاربران نمی توانند خرید کنند بلکه محصولات خود را نیز به فروش می رسانند. به طور معمول، ووکامرس فرض می کند که شما یک وب سایت واحد فروش را اجرا می کنید.

شما به یک افزونه مانند فروشندگان WC نیاز دارید تا ووکامرس را به یک بستر توانمند با چند فروشنده تبدیل کنید. پس از آن، فروشندگان قادر به ثبت نام در سایت شما هستند و می توانند فروش خود را شروع کنند.

شما می توانید با دریافت کمیسیون از هر فروشنده کسب درآمد کنید. یا به فروشندگان اجازه دهید برای فهرستشان بسته عضویت بخرند.

۲۵- کسب درآمد از وردپرس با ایجاد یک سایت مزایده ایجاد کنید

وب سایت مزایده ها به کاربران اجازه می دهد تا محصولات خود را برای اینکه به فروش برسند به مزایده بگذارند.

این وبسایت این امکان را فراهم می سازد تا فروشندگان سود حداکثری کنند و مشتریان معاملات منحصر به فرد پیدا کنند.

ای بی احتمالا بهترین نمونه از بازار آنلاین مزایده است.

شما می توانید مزایده ها را در وب سایت وردپرس خود اجرا کنید و حتی اجازه دهید تا شخص ثالث نیز محصولات خود را فهرست کنند. شما می توانید با شارژ کردن لیست و یا با گرفتن بخشی از هر فروش، درآمد کسب کنید.

برای ساخت یک بازار مزایده با وردپرس، به افزودنیهای زیر نیاز خواهید داشت.

  • ووکامرس (برای سبد خرید و ویژگی های پرداخت).
  • اضافه کردن مزایده
  • یک افزودنی با چند فروشنده

۲۶- یک وب سایت کاریابی ایجاد کنید

بر خلاف یک وب سایت فهرست نویسی شغلی، یک سایت کاریابی به شما امکان می دهد تا برای هر فهرست نویسی شغلی پول دریافت کنید. فیور و آپ ورک احتمالا بهترین نمونه های وب سایت های کاریابی آنلاین هستند.

شما می توانید سایت کاریابی خود را به عنوان یک بستر کوچک شغلی برای افرادی که در همان گوشه تحت عنوان وبلاگ شما کار می کنند، ترویج دهید. برای ایجاد بستری رقابتی تر، می توانید گوشه خاصی را انتخاب کنید.

این مورد به شما کمک خواهد کرد که به راحتی مشتریان و متخصصانی را پیدا کنید که قادر به استفاده از بسترهای بزرگ نیستند زیرا رقابت بسیار نامربوط است.

شما می توانید هزینه کمی برای فهرست نویسی شغلی یا زمانی که یک کار کامل است دریافت کنید. تکمیل موفقیت آمیزشغل در آینده با مشتری بیشتر و ترجمه رایگان به دست می آید.

تبدیل شدن به یک طراح یا توسعه دهنده وردپرس

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

اگر به مسائل فنی بیشتر تمایل دارید، می توانید به عنوان یک توسعه دهنده یا طراح وردپرس به صورت آنلاین کسب درآمد کنید. این کار مهارت های فنی بیشتری را لازم دارد، اما برای شروع کار خیلی سخت نیست.

۲۷-افزونه های وردپرس را توسعه دهید

افزونه ها وردپرس را بسیار انعطاف پذیر و قدرتمند می سازند. افزونه ها مانند برنامه ها کار می کنند و به شما این امکان را می دهد تا هر ویژگی وب سایت وردپرس خود را گسترش و تغییر دهید.

افزونه ها انواع مختلف دارند، از اصطلاحات بسیار ساده تا برنامه های نرم افزاری پیچیده. اگر شما متوجه شوید چگونه وردپرس کار می کند و تاحدودی راجع به دانش PHP بدانید آنگاه می توانید افزونه وردپرس خود را ایجاد کنید.

به عنوان یک توسعه دهنده افزونه، راه های زیادی برای توزیع افزونه های شما وجود دارد. هر کسی می تواند افزونه رایگان را به دایرکتوری افزونه WordPress.org  ارسال کند تا از دستورالعمل های افزونه وردپرس پیروی کند. این یک راه عالی برای به دست آوردن تجربه و ایجاد شهرت برای خودتان به عنوان یک توسعه دهنده افزونه وردپرس است.

هنگامی که شما آماده اید تا فروش افزونه حق بیمه را شروع کنید، می توانید آنها را در سایت هایی مانند MOJO Marketplace یا سایت وردپرس خودتان بفروشید.

اگر از وبلاگ موجود در وردپرس خود برای فروش افزونه استفاده می کنید وباید اطمینان حاصل کنید که افزونه ای که ایجاد می کنید به طور مستقیم نیاز مخاطبان شما را برآورده می کند. شما ابتدا باید بررسی کنید که آنها نیازمند حل چه مشکلی در وبسایت وردپرس هستند سپس یک افزونه ایجاد کنید که این مشکل را حل کند.

سپس می توانید با استفاده از دانلود دیجیتال آسان افزونه را در وبلاگ خود بفروشید.

۲۸- فروش تم وردپرس

اگر شما از طراحی و توسعه وب لذت می برید، می توانید شروع به ایجاد تم های وردپرس برای فروش کنید.

این کار نیاز به طراحی و مهارت های فنی دارد. شما باید بدانید که چگونه یک طراحی خوب را ایجاد کنید و همچنین نحوه کد گذاری آن برای وردپرس را بدانید.

استفاده از یک چارچوب تم وردپرس مانند “پیدایش” می تواند شروع خوبی باشد. سپس شما باید یک تم زیبای کودکانه را طراحی و کدگذاری کنید.

۲۹- فروش گرافیک در سایت وردپرس شما

اگر طراحی را بیشتر از برنامه نویسی دوست دارید، گزینه دیگر که برای شما وجود دارد طراحی و فروش گرافیک در سایت وردپرستان است.

شما می توانید تصاویر گرافیکی مانند تصاویر سهام یا آرم ها را ایجاد کنید و آنها را با استفاده از افزونه تجارت الکترونیک در سایت خود بفروشید. همچنین می توانید به بازار های آنلاین بپیوندید تا کارهای گرافیکی خود را به فروش برسانید.

۳۰- پذیرفتن کمک های مالی

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

آخرین مورد اما نه کوچکترین مورد، یکی از راه هایی که می توانید از وبلاگ وردپرس خود پول بدست آورید این است که سعی کنید آن را بپرسید.

شما می توانید چندین روش مختلف را دریافت کنید. شما می توانید یک دکمه کمک مالی پی پال و یا یک دکمه کمک قرعه کشی به وب سایت خود اضافه کنید. یا برای یک نگاه حرفه ای تر و ویژگی های پیشرفته مانند ادغام بازاریابی ایمیل، می توانید از WPForms برای ایجاد یک فرم کمکی در سایت وردپرس استفاده کنید.

کمک های مالی به دلیل اثربخشی محدود در آخر لیست هستند از آنجایی که شما به سخاوت خوانندگان خود اعتماد دارید. اینکار معمولا سودمندتر است تا اینکه از آنها بخواهید چیزی را برگردانند.

 

منبع:wpbeginner.com

سوالی دارید؟ سوالتون رو در نظرها مطرح کنید  🙂 

مطالب مرتبط:

نحوه ایجاد بلوک قابل استفاده مجدد در ویرایشگر بلوک گوتنبرگ

چگونه ویرایشگر گوتنبرگ را غیر فعال کنیم؟

ویرایشگر گوتنبرگ چیست؟

پشتیبانی وردپرس

منبع:‌ تیک تم – ارائه دهنده: قالب تجاری وردپرس – قالب شخصی وردپرس –پشتیبانی وردپرس

نوشته ۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم) اولین بار در تیک تم. پدیدار شد.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

رفع مشکل Fatal error: Maximum function nesting level of ‘۱۰۰’ reached, aborting در وردپرس

اگر در هنگام فعال سازی پوسته یا افزونه وردپرسی خود با خطای “Fatal error: Maximum …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *