صفحه اصلی / اموزش وردپرس / چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید

چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید

چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید؟Reviewed by محمد حسین طاهری on Jan 3Rating: 5.0چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شویدآیا میخواهید باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید؟ اگر شما معتقدید که وردپرس شما ممکن است هک شود یا فقط کاربران نیاز دارند تا دوباره وارد سیستم شوند، گزینه پیش فرض برای انجام این کار در وردپرس وجود ندارد. در این مقاله، ما امروز در وردپرس داغ به شما نشان می دهیم که چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید.

آیا میخواهید باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید؟ اگر شما معتقدید که وردپرس شما ممکن است هک شود یا فقط کاربران نیاز دارند تا دوباره وارد سیستم شوند، گزینه پیش فرض برای انجام این کار در وردپرس وجود ندارد. در این مقاله، ما امروز در وردپرس داغ به شما نشان می دهیم که چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید.

چرا و چه زمانی می خواهید باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید؟

اگر شما یک سایت دارای عضو در وردپرس یا یک افزونه LMS دارید، و شما به همه کاربران وارد شده برای ورود مجدد نیاز دارید، پس این مطلب برای شما خیلی مفید است.

ممکن است بخواهید این کار را به دلایل مختلف انجام دهید. به عنوان مثال، اگر شما معتقدید که سایت وردپرسی شما هک شده است، سپس اجبار خروج از سیستم کاربران به شما اجازه می دهد تا سایت خود را که هک شده است را به درستی پاکسازی کنید.

بعد، اگر شما از یک سایت دارای عضو یا پرداخت به ازای مشاهده سایت استفاده می کنید و از اینکه کاربران ممکن است رمزهای عبور خود را برای دسترسی به محتویات به اشتراک بگذارند، استفاده از این روش مفید خواهد بود. پس از خارج شدن از آنها، می توانید اشتراک گذرواژه ها را متوقف کنید.

سناریو دیگر هنگام استفاده از یک رایانه عمومی یا وای فای بدون استفاده از سرویس VPN است. اگر مطمئن نیستید که به درستی از سیستم خارج شده اید، این روش تمام قسمت های وارد شده توسط شما را خاتمه می بخشد.

به این ترتیب، نگاهی به چگونگی خروج راحت همه کاربران در وردپرس بیندازیم.

خروج تمام کاربران از وردپرس

برای این آموزش، شما بایستی فایل WP Config را به نام wp-config.php ویرایش کنید. ما به شدت توصیه می کنیم که قبل از انجام هر گونه تغییری در آن، نسخه پشتیبانی از فایل wp-config.php خود تهیه کنید.

ابتدا باید با استفاده از FTP یا از طریق مدیریت فایل ها در cPanel به هاست وب سایت خود متصل شوید. پس از اتصال، فایل wp-config.php را در پوشه ریشه سایت خود پیدا خواهید کرد.

 

چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید

شما می توانید روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید و ویرایش را برای باز کردن فایل در یک ویرایشگر متن انتخاب کنید.

در داخل فایل wp-config.php شما یک بخش کد می بینید که شبیه کد زیر می باشد:

همچنین ممکن است که هر یک از این خطوط فقط “عبارت منحصر به فرد خود را در اینجا” به عنوان پارامتر دوم قرار داده باشند.

این خط ها کلید های تأیید هویت و سالت ها را فراخوانی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها، مطالبی که در حوزه کلیدهای امنیتی وردپرس هستند را مطالعه بفرمائید.

سپس، شما باید از صفحه مولد سالت وردپرس دیدن کنید. این صفحه به طور تصادفی رشته های کلیدی جدیدی را ایجاد می کند که می توانید در فایل wp-config.php خود استفاده کنید.

 

چگونه باعث خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس شوید
شما باید کلیدهای موجود خود را با موارد جدیدی که شما تولید کرده اید جایگزین کنید. پس از انجام، مطمئن شوید که تغییرات خود را ذخیره کنید و فایل wp-config.php خود را در سرور آپلود کنید.

تغییر سالت به صورت خودکار همه را از شما بیرون می کند، و آنها را مجبور می کند مجدداً وارد شوند.

 

بهبود امنیت رمز عبور برای همه کاربران در سایت وردپرسی شما

اگر شما یک وب سایت عضویتی راه اندازی کرده یا به کاربران اجازه داده اید در سایت خود ثبت نام کنند، کاربران به احتمال زیاد از رمز عبور ساده و قابل یادآوری استفاده می کنند.

رمزهای عبور ضعیف برای کِرَک شدن و چالش امنیتی برای وب سایت شما آسان هستند.

اگر شما معتقدید که وبسایت شما هک شده است، ممکن است بخواهید به راحتی گذرواژه ها را برای همه کاربران در سایت وردپرسی خود تنظیم مجدد کنید. این امر به آنها اجازه می دهد رمزهای جدید برای حسابهایشان ایجاد کنند.

با این حال، کاربران هنوز هم می توانند همان رمز عبور را که قبلا داشتند استفاده کنند. برای جلوگیری از این اتفاق دوباره، شما می توانید این اجبار را بگذارید که کاربران از کلمات عبور قوی در سایت شما استفاده کنند.

یکی از رایج ترین سوالاتی که هر بار با استفاده از گذرواژه های قوی توصیه کنیم این است که چگونه تمام کلمات عبور دشوار را به خاطر بسپاریم؟

پاسخ ساده است، نیازی نیست شما کار انجام دهید. برنامه های در دسترس هستند که می توانند رمزهای عبور را برای شما مدیریت کنند. برای مثل نرم افزار قدرتمند LastPass که به شما در زمینه مدیریت کلمات عبور دشوار کمک میکند.

ما امیدواریم که مقاله امروز وردپرس داغ به شما کمک کند تا چگونگی خروج اجباری تمامی کاربران در وردپرس را یاد گرفته باشید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

کسب درآمد با تبلیغات در سایت | ژاکت | قالب وردپرس

کسب درآمد با تبلیغات در سایت | ژاکت | قالب وردپرس

کسب درآمد با تبلیغات در سایت کسب درآمد با تبلیغات در سایت به چه صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *