صفحه اصلی / آموزش برنامه نویسی پلاگین وردپرس / پاک کردن منو افزایش فروش بعد از آپدیت ووکامرس فارسی

پاک کردن منو افزایش فروش بعد از آپدیت ووکامرس فارسی

فکر می کنم اولین سوالی که هر کس از خود می پرسد، این می باشد که چطور منو تبلیغاتی افزایش فروش به پنل سایت وردپرس او اضافه شده است؟

در چند روز گذشته، پلاگین های چندین سایت خودمان را آپدیت کردیم. از آنجایی که تعداد پلاگین ها زیاد بود، یک دفعه ای دیدیم در اکثر سایت ها (البته به جز سایت خودمان که روی آن ووکامرس نداریم) یک منو تبلیغاتی با نام افزایش فروش اضافه شده است.

از آنجایی که با رفتن داخل منو، هیچ تنظیماتی نبود که ببینیم این منو از کجا لود می شود، لذا با توجه به اینکه اصولا ما پیدا کردن چیزهایی که معلوم نیست چی هستند را دوست داریم (یا به قول معروف کرم این کارها 🙂 هستیم)، تصمیم گرفتیم خیلی سریع این پیام های تبلیغاتی آزار دهنده را از پنل سایت های خودمان حذف کنیم.

روشی که در اینجا به شما آموزش می دهیم را می توانید در مورد هر کدام از منوهای وردپرس نیز استفاده کنید و آن را حذف نمایید. بنابراین هرگاه یکی از منوها مایه ناراحتی و آزار شما شدند، نگران نباشید و فوری با برگشت به این آموزش، آن را حذف کنید.

خب، پس معلوم شد بعد از آپدیت یه سری از پلاگین ها، یهویی این منو درست شد. حال برای اینکه بخواهیم منو تبلیغاتی افزایش فروش را پاک کنیم، اول باید ببینیم کدام پلاگین در وردپرس آن را به پنل سایت وردپرس ما اضافه کرده است.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش PHPDoc-استاندارد های کامنت گذاری در وردپرس و پی اچ پی-مستند سازی با PHPDoc

آموزش PHPDoc-استاندارد های کامنت گذاری در وردپرس و پی اچ پی-مستند سازی با PHPDoc

نتیجه گیری برای آموزش PHPDoc و استاندارد های کامنت گذاری در این آموزش تصویری رایگان، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *