صفحه اصلی / عمومی / فرصتی دوباره برای تکمیل یک ضیافت…

فرصتی دوباره برای تکمیل یک ضیافت…

۱۸ خرداد ۱۳۹۸

۶۴۲ بازدید

فرصتی دوباره برای تکمیل یک ضیافت...

 

هفته ای که گذشت پایان خوشی داشت. عید فطر و تعطیلات ۴ روزه بهترین زمان برای جشن و دور همی بود. راست چین هم این فرصت را غنیمت دانست و جشنواره ای با تخفیف هایی متفاوت برایتان در نظر گرفت. جشنواره ای که شما انتخاب می کردید چه محصولاتی در آن باشد. ۱۵ و ۱۶ خرداد  بهترین زمان شد برای استفاده از تعطیلات.

اما ممکن است در یک مهمانی بزرگ و باشکوه، برخی اوقات مسائل پیش بینی نشده ای هم برای لحظاتی اتفاق بیفتد. اما میزبان با تمهیداتی این تلخی کوچک را به شیرینی فراموش نشدنی تبدیل کند😍😍😍.

جریان از این قرار است که روز ۱۶ خرداد گزارشاتی از کاربران خوب سایت راست چین مبنی بر اختلال در صفحه لاگین سایت داشتیم. خوشبختانه در همان اولین ساعات دریافت گزارش، با تلاش تیم فنی این مشکل مرتفع شد. همینجا مجددا از کسانی که موفق به خرید نشدند صمیمانه عذرخواهی می کنیم. اما قول داده بودیم، راه حلی جذاب داشته باشیم تا جشنواره عید فطر راست چین کامل کامل شود.

تمدید جشنواره عید فطر راست چین

بنابراین روز یک شنبه ۱۹ خرداد ۹۸ از ساعت ۰۰:۰۰ تا ۲۴ با تمدید جشنواره عید فطر راست چین ضیافتمان را تکمیل خواهیم کرد. همه محصولاتی که در ۱۵ و ۱۶ خرداد برای تخفیف عرضه شده بود مجددا با همان شرایط ویژه در اختیار شما خواهد بود.

از این لینک می توانید وارد تمدید جشنواره عید فطر راست چین شوید.

ورود به جشنواره


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش راه اندازی چت آنلاین وردپرس به کمک افزونه های حرفه ای و رایگان

آموزش راه اندازی چت آنلاین وردپرس به کمک افزونه های حرفه ای و رایگان

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۳۹ بازدید یکی از روش هایی که می توانید اعتماد کاربران را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *