صفحه اصلی / اخبار تکنولوژی / ارتش آمریکا اطلاعاتی راجع به تعداد سایتهایش ندارد!

ارتش آمریکا اطلاعاتی راجع به تعداد سایتهایش ندارد!

ارتش آمریکا اطلاعاتی راجع به تعداد سایتهایش ندارد!

وزارت دفاع آمریکا از تعداد سایت های که متعلق به این نهاد است اطلاع کاملی ندارد.

به گزارش نشریه Star and Stripes (خبرگزاری ارتش آمریکا)، در ماه گذشته، سرهنگ ارتش آمریکا، پل هاورستیک اعلام کرد : ” تعداد سایت هایی که توسط پنتاگون مدیریت می شوند نامشخص هستند.”

سرهنگ پل هاورستیک مدیر اجرایی Defense Media Activity است، این سازمان مسئول انتشار اخبار در رسانه های رسمی همچون ارتش نیوز، اخبار نیروی هوایی، اخبار نیروی دریای و آموزش ارتباطات برای نظامیان و حتی غیرنظامیان است. همچنین این سازمان مسئول ارائه خدمات هاستینگ و توسعه وب برای وزارت دفاع می باشد.

اما این طور که به نظر می رسد این سازمان هیچ تعهدی در شمارش تعداد سایت هایی که مسئول آن است ندارد. وب سایت DMA ادعا کرده است که “بیش از ۷۴۰ وب سایت وزات دفاع و ارتش را پشتیبانی می کند.” ولی سرهنگ هاورستیک تعداد وب سایت هایی که توسط DMA پشتیبانی می شود را در حدود ۲ هزار تا ۵ هزار تخمین می زند.” این تعداد از وب سایت ها شامل اغلب سایت های مرتبط با شاخه های مختلف ارتش، بلاگ ها و حتی سایت های مربوط به واحدهای جداگانه می شوند. به گفته DMA تمامی سایت ها توسط این شرکت مدیریت و پشتیبانی نمی شوند بلکه تعدادی از آن ها توسط سایت های عمومی میزبانی می شوند.

نشریه Star and Stripes خاطر نشان کرد که در سال های اخیر DMA همچون باقی بخش های پنتاگون با کاهش بودجه مواجه شده است. از این رو این سازمان با هدف کاهش بودجه و تمرکز بر بخش های مهم تر به دنبال روشی برای سپردن مسئولیت زیر ساخت وب سایت های وزارت دفاع به میزبان های عمومی است.

به این ترتیب، نخستین قدم این سازمان بررسی و در نظر گرفتن تعدادی از سایت ها با درجه اهمیت بالا است ولی برای انجام این کار قطعا به تعداد دقیق سایت ها نیاز خواهند داشت و بدون آن عملاً این کار غیر ممکن است.

منبع : سایت theverge

ارتش آمریکا اطلاعاتی راجع به تعداد سایتهایش ندارد!


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

مسدود شدن تبلیغات در گوگل کروم

مسدود شدن تبلیغات در گوگل کروم

مهندسان تیم گوگل کروم در حال کار بر روی یک ویژگی هستند تا با استفاده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *