صفحه اصلی / آموزش وردپرس / آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

ویرایش نظرات در وردپرس این امکان را برای سایت شما فراهم میکند تا کاربران شما قادر باشند وقتی دیدگاهی را ارسال می کنند اقدام به ویرایش آن و حتی درخواست حذف دیدگاه ارسالی خودشان را داشته باشند و شما هم وظیفه دارید تا وقتی کاربری درخواست حذف دیدگاه را داشت اقدام به حذف کردن آن دیدگاه بکنید. مطمئنا برای خود شما هم بارها و بارها هم پیش اومده که وقتی در سایتی اقدام به ارسال دیدگاه می‌کنید با غلط‌های املایی مواجه شوید و از اونجایی که امکان ویرایش نظرات در وردپرس به صورت پیشفرض وجود ندارد نمیتوانید کاری انجام دهید. ما در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چگونه به کاربران خود اجازه دهید تا نظرات خود را ویرایش کنند.

اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Simple Comment Editing نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه به طور پیش فرض به کاربران شما اجازه می دهد تا در ۵ دقیقه، نظرات خود را تغییر دهند و پس از ۵ دقیقه دیگر نمیتوانند کاری انجام دهند. شما می توانید این محدودیت زمانی را از قسمت تنظیمات>> Simple Comment Editing تغییر دهید.

آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

از این بخش میتوانید مدت زمان دلخواه خودتان را تعیین کنید تا در این زمان کاربران قادر به مدیریت نظرات خودشان در وردپرس باشند. با این حال، توصیه می شود که حد مجاز را کمتر از ۳۰ دقیقه تعیین کنید زیرا هدف این است که کاربران بتوانند خطاهای خودشان را درست کنند.

هنگامی که تنظیمات خود را انجام دادید فراموش نکنید که بر روی دکمه Save Options کلیک کنید تا تنطیمات شما ذخیره شود. حال توصیه میکنیم که یک نظر آزمایشی درباره هر یک از پست های خود داشته باشید و میتوانید قابلیت افزونه را مشاهده کنید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید مدت زمانی که کاربر قادر به ویرایش دیدگاه خودش در وردپرس خواهد بود به صورت شمارش معکوس در وردپرس نمایش داده میشود و گزینه‌های ویرایش دیدگاه و درخواست حذف هم برای آن ها در دسترس خواهد بود که میتوانید با کلیک روی آن ها اقدام به ویرایش یا درخواست حذف دیدگاه خودتان در وردپرس بکنید.

آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

در صورتی که شما گزینه ویرایش دیدگاه را انتخاب کرده باشید تصویر پایین برایتان نمایش داده میشود و قادر به ویرایش دیدگاه خودتان در وردپرس خواهید بود. آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که بر روی دکمه Save کلیک کنید تا نظرات شما بروز شود.

اگر قصد دارید که نظرتان را حذف کنید، باید بر روی دکمه Delete کلیک کنید و برای شما یک پنجره نمایان میشود و از شما درباره حذف دیدگاه سوال میپرسد.

آموزش اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس

ما امیدواریم که این مقاله در آریا وردپرس به شما کمک کرده باشد تا بتوانید به کاربران خود این امکان را بدهید تا بتوانند نظرات خود را تغییر دهند. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را درباره آموزش ریدایرکت و انتقال آدرس سایت از HTTP به HTTPS بخوانید.


منبع مطلب

این مطالب را نیز ببینید!

نمایش درست نوشته‌ها در وردپرس | تغییر ترتیب پست‌های بلاگ

نمایش درست نوشته‌ها در وردپرس | تغییر ترتیب پست‌های بلاگ

نمایش درست نوشته‌ها در وردپرس اگر قصد دارید ترتیب نمایش پست‌های بلاگ وردپرسی خود را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *